×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.8°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
10. jūnijs, 2014
Drukāt

Egils Līcītis: Brokas noslēpums sēdina politiķus uz karstām oglēm (9)

Foto - LETAFoto - LETA

Nezin gan, kurš velns izlaidis no ķetnām ziņas par sliktu simpātiskajai Nacionālās apvienības tieslietu ministrei Baibai Brokai, bet viņai ņemta pielaide valsts noslēpumam. Sa­tversmes aizsardzības biroja neuzkrītošie ļaudis, tumšu lietu pēddziņi, tak jau kādu “melnumiņu aiz naga” atraduši, kur mēs domājām, ka Brokas kundze pieder mierīgajiem iedzīvotājiem, kuri dzīvo savā namā un guļ savās gultās. Varbūt sābisti konsultējušies ar kāršu licēju, varbūt runājuši ar sapņu tulku vai, ausis saspicējuši un kaut ko padzirduši uz tirgus plača. Dr. Belēviča avīzē stāsta par visādām kaitīgām lietām, bet tajā par šo krietno sievieti neko Tādu neesmu lasījis, un arī Brokas vainas atradēju lūpas ir slēgtas ar šleperatslēgu. Informēta esot tikai premjere, bet neticu pa kaktiem čukstētajam, ka viena cita partija daudz darījusi, lai nacionālā Baibiņa nebūtu pārāk apjūsmojama kā vēlēšanu lokomotīve.

Nekas traks jau nav noticis, ugunsgrēka nav. Atlaides anulēšana nenozīmē, ka pēdējā stundiņa tuvu un grēcinieku izslēgs no baznīcas. Redzēsim, vai sāksies Baibas brīvdienas vai ministre turpinās vilkt smago pienākumu vezumu – tikai netiekot milzīgajiem mūsu valsts glabātajiem kara noslēpumiem klāt. Tiem, kas pārmet SAB pedantismu, lai rēķinās, ka uz pilnvaru laiku visas augsta ieņemamā amata personas zināmā mērā ir pakļautas “nacionalizācijai” un savs privātums viņiem vairs nepieder. Tā ka lai specdienesti strādā, lai noklausās deputātus un ministrus un dod ziņas tautai par politiķu nekrietnībām un šaubīgiem, šmucīgiem tipiem mūsu partijās pirms vēlēšanām. Pēc Brokas izbrāķēšanas gluži pamatoti satraucies “Saskaņas centra” deputāts Elksniņš, kurš savulaik kopā ar vairākiem bēdubrāļiem pats krita SAB nežēlastībā – šīs iestādes kontroli vajagot pastiprināt, vajagot rīkot revīziju. Situācija esot biedējoša. Nu lai deputāti jokotāji tā runā. Lai sēž kā uz karstām oglēm, ka viņus pašus “biedējošā situācijā” neizrevidē un neizkrata kājām gaisā. Modrajiem uzraugiem no tā ne silts, ne auksts. Jūs vēl redzēsiet, ka drīz publikas priekšā viņi izšķūrēs kādu īstu, dzīvu spiegu – kazi, siltu kā kurmi no midzeņa izcels pašu rezidentu un kuratoru! Varbūt notvers lielu ēnu ekonomikas darboni. Tā vien izskatās, ka SAB iet pa svaigām pēdām, ir uzminējis paroles, atklājis konspiratīvos dzīvokļus un veco koku dobumus, kur atstāj nospertos materiālus ar “top secret” atzīmi. Tā ka turpmāk netraucēti Rīgā darboties visādiem špikiem būs liels apgrūtinājums un ķēpa! Latviešu tauta sen pelnījusi, ka ložņas, kas ošņājas pēc mūsu noslēpumiem un konfidenciālās informācijas, pazīst kā raibus suņus, tur uz grauda stobra galā, atštaukā, sašņorē un iesmērē degunā, ko viņi nemaz negribētu un kas viņiem nepatiktu.

Pievienot komentāru

Komentāri (9)

 1. Salda meeliite jau laiku laikos ir modee, bet darbi pikja melnumaa? Pasaki,kas ir tavi draugi unes zinaashu kas esi…Sirdsdraudzene ir USHAKOVA biroja vadiitaaja IVETA ….

 2. Patika man tā Baiba, jau pirmsvēlēšanu debatēs. Nacionāļiem spēcīgs kadrs, kurš prot skaidri un pārliecinoši runāt. Jā, droši vien bīstama konkurente citu partiju dāmām

 3. Maizītis izteicās, ka pielaides nedošana nav saistīta ar Brokas politisko darbību, zināt to drīkst tika iseši cilvēki Latvijā, ja nav saistīts ar politisko darbību, tad ar noziedzību pret valsti, bet to nedrīkst atstāt šādā slepenībā un nedomāju, ka simpātiskā Broka būtu noziegusēs pret Latvijas valstiskumu. 90% domāju, ka visa ši ažiotāža pret Broku ir politikāņu mafiozais pasūtījums un domāju, ka tas nāk no Vienotības.

 4. … Tamdel, nogaidisim Brokas talako ricibu …

  … Si lieta ir parak nopietna valsts nakotnei, lai atlautu, ka PATIESIBU NOSLEPTU aiz AIZBILDINIECISKI aizslegtam nomenaklaturas IELIKTAM drosibas instituciju funkcionaru lupam …

 5. ELVĪRA TUMSAS VALDNIECE Atbildēt

  BROKA ZIN KO ĒDUSI. SAVĀDĀK PATI KUSTINĀTU PIELAIŽU LIETU.

 6. Vienkārši Broka ir smukāka par Āboltiņas, tāpēc tā jezga, lai nomelnotu…

 7. Jānis no Vircavas>Ložņa kas ošņā Atbildēt

  Žagars ar Bondaru izskaidros!

 8. Ložņa Kas Ošņā Atbildēt

  Trīs reizītes izlasīju, bet nesapratu it nekā.Jā, tagad tā ir aukstākā Māksla uzrakstīt daudz—bet nepateikt neko…..!

Draugiem Facebook Twitter Google+