AFP/LETA

“Bruins” aizbrauc no Pitsburgas ar 2-0 0

Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Bostonas “Bruins” Stenlijas kausa izcīņas Austrumu konferences fināla otrajā spēlē ar 6:1 (4:1, 0:0, 2:0) sagrāva Pitsburgas Penguins” un sērijā panāca 2-0.

Putins ir izmēģinājis jaunu “superieroci”, kādu pasaule “vēl nav redzējusi” 154

Stenlija kausa izcīņas rezultatīvākā komanda “Penguins” austrumu konferences pirmajās divās spēlēs guva tikai vienus vārtus un divreiz zaudēja. Otrajā cīņā “Bruins” jau pirmajā minūtē aizmuka vienatnē pret Vokounu, bet trešdaļas izskaņā aukstās dušas krāns tika atgriezts vēl vairāk. 4:1 pēc pirmās trešdaļas – uz ko tādu diez vai cerēja pat kvēlākie “Bruins” līdzjutēji. Spēles turpinājumā Bostona ar organizētu hokeju atvairīja visus pingvīnu mēģinājumus mainīt spēles gaitu, bet trešajā periodā guva vēl divus vārtus.

Kaspars Daugaviņš arī šajā spēlē palika rezervē. Nākamās divas spēles notiks Bostonā.

STENLIJA KAUSA IZCĪŅA

Pitsburgas “Penguins” – Bostonas “Bruins” 1:6 (1:4, 0:0, 0:2). Saters (19:26) – Maršāns (0:28, 19:51), Hortons (14:37), Krejči (16:31), Beržerons (40:27), Boičaks (58:36). Sērijā 0-2.