bruins.nhl.com

“Bruins” uzvar fantastiskā spēlē un iekļūst Stenlija kausa otrajā kārtā 0

Bostonas “Bruins” hokejisti pirmdien aizraujošā cīņā savā laukumā uzvarēja Toronto “Maple Leafs” un iekļuva Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas otrajā kārtā, informē organizatori.

Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 174
Vai rudenī tiks palielinātas pensijas? Saeimas deputāts par plānotajām izmaiņām pensiju aprēķinā
Krista Draveniece: Puikam norauj bikses, meitai neļauj pačurāt. Kādi briesmoņi strādā mūsu bērnudārzos? 115

Spēlējot bez Kaspara Daugaviņa, “Bruins” izšķirošajā septītajā spēlē uzvaru guva pagarinājumā ar 5:4, bet visā sērijā svinēja panākumu ar 4:3 un iekļuva Austrumu konferences pusfinālā. Trešā perioda izskaņā mājinieki spēja atspēlēt trīs ripu deficītu un no 1:4 panākt neizšķirtu.

Bostonas kluba rindās uzvaras vārtus pagarinājuma 7. minūtē guva Patriss Beržerons, kuram tas bija otrais precīzais metiens spēlē. Pirms tam pamatlaika izskaņā, 51 sekundi pirms sirēnas, Beržerons bija panācis neizšķirtu 4:4. Uzvarētājiem vārtus guva arī Mets Bartkovskis, Natans Hortons un Milans Lučičs.

“Bruins” pirmie atklāja rezultātu, taču trešā perioda sākumā “Maple Leafs” izvirzījās vadībā ar trīs ripu pārsvaru. Tomēr “Bruins” atspēlējās, pēdējās divas ripas pamatlaikā iemetot pēdējo divu minūšu laikā ar 31 sekundes intervālu.

Jau ziņots, ka Daugaviņš piedalījās tikai pirmajā spēlē, bet nākamajos sešos mačos ir palicis rezervē.

Nākamajā kārtā “Bruins” spēlēs ar Ņujorkas “Rangers”, kas pirmdien arī aizvadīja septīto spēli, taču uzvarēja daudz pārliecinošāk ar 5:0 viesos uzvarot un no tālākās cīņas izslēdzot Vašingtonas “Captals”. Arī Ņujorkas klubs sērijā uzvarēja ar 4:3.