×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.2°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
20. februāris, 2015
Drukāt

Brūnam smaga trauma un sezona bez sacensībām

foto: lat-athletics.lvfoto: lat-athletics.lv

Viens no Latvijas labākajiem šķēpmetējiem Ansis Brūns šonedēļ treniņā guvis smagu Ahileja traumu un šosezon sacensībās nevarēs piedalīties, sarunā ar aģentūru LETA pastāstīja sportists.
“Otrdien parastā treniņā, kā ierasts, noslēgumā lecu pāri barjerām, bet pēdējā lēcienā pēkšņi bija sajūta, ka kāds iesitis pa apakšstilbu. Sākās milzīgas sāpes un slimnīcā tika konstatēts Ahileja cīpslas plīsums desmit centimetru garumā,” atcerējās sportists, kuram dienu vēlāk veikta operācija, bet pašlaik sākusies atveseļošanās.
“Pusgadu neko nopietni nevarēšu darīt, tomēr pavasarī tāpat braukšu uz treniņnometni Spānijā, jo neilgi pirms tam būs noņemts ģipsis. Mums līdzi būs fizioterapeits un sākšu lēnām kustināt kāju. Siltākā klimatā traumas ātrāk dzīst,” pauda Brūns, atzīstot, ka šī sezona viņam jau ir beigusies, bet augustā sportists varēs uzsākt gatavošanos olimpiskajai sezonai.
Kā ziņots, pērn Brūns pēdējās sacensībās izpildīja Eiropas čempionāta normatīvu, bet pašās meistarsacīkstēs ar pēdējo metienu kā vienīgais no latviešiem kvalificējās pamatsacensībām un vēlāk ieņēma 11.vietu.
Brūns atzīst, ka pēc sekmīgajiem startiem viņš pirmoreiz kopš 2009.gada iekļuvis Latvijas Olimpiskās vienības (LOV) sastāvā un šosezon viņš pirmo reizi varēja sevi saukt par profesionālu šķēpmetēju, jo sports bija kļuvis par galveno dzīvē.
Uz treniņnometni Brūns dosies ar savu treneri, kā arī Rolandu Štrobinderu, ko sācis trenēt viņa tēvs Mācis Štrobinders. Tāpat tajā būs arī Edgars Rūtiņš un Gatis Čakšs.
“Pērn man nometnei nebija ne laika, ne finansējuma, šogad bija iespēja, tomēr atkal īsti nevarēšu trenēties,” atzina Brūns, kurš gan ir noskaņots kaujinieciski. “Pat ja viena kāja ir ģipsī, pārējos ķermeņa locekļus var kustināt un attīstīt sevi.”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+