×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.3°C
Marija, Marika, Marina
Svētdiena, 22. jūlijs, 2018
24. decembris, 2016
Drukāt

Bruņotie spēki veic reaģēšanas spēju pārbaudi

11.un 12.decembrī Ādažu poligonā Sauszemes spēku kājnieku brigādes 1.mehanizētā kājnieku bataljona 2.kājnieku rotas karavīri pārbaudīja savas prasmes kaujas šaušanas vingrinājumā, pirms uzsākt pildīt uzdevumus Sevišķi ātras reaģēšanas vienības kaujas grupas sastāvā 2017.gadā.
Foto: Armīns Janiks, JIC11.un 12.decembrī Ādažu poligonā Sauszemes spēku kājnieku brigādes 1.mehanizētā kājnieku bataljona 2.kājnieku rotas karavīri pārbaudīja savas prasmes kaujas šaušanas vingrinājumā, pirms uzsākt pildīt uzdevumus Sevišķi ātras reaģēšanas vienības kaujas grupas sastāvā 2017.gadā. Foto: Armīns Janiks, JIC

Noslēdzoties šā gada Nacionālo bruņoto spēku mācību ciklam, svētku periodā turpināsies bruņoto spēku vienību reaģēšanas spēju pārbaudes.

Reaģēšanas spēju pārbaudes mērķis ir pārbaudīt un vingrināt vienību gatavību izvērsties, to savietojamību un spēju veikt noteiktos valsts aizsardzības uzdevumus.

Nacionālie bruņotie spēki atvainojas par sagādātajām neērtībām un lūdz ar izpratni izturēties pret iespējamajiem satiksmes kustības īslaicīgiem apgrūtinājumiem, kas var rasties sakarā ar pastiprinātu militārās tehnikas pārvietošanos pa autoceļiem. Militārās tehnikas kolonnas pavada Militārā policija vai Pārvietošanas koordinācijas centrs. Tuvojoties militārās tehnikas kolonnai, bruņotie spēki aicina autovadītājus ievērot ceļu satiksmes noteikumus un netraucēt kolonnu kustību, piemēram, mēģinot to apdzīt.

Nacionālie bruņotie spēki uzsver, ka Latvijas gaisa telpā militāro gaisa kuģu lidojumi notiek tikai normatīvajos aktos noteiktajā augstumā un ātrumā, līdz ar to radītais troksnis ir īslaicīgs un nenodara kaitējumu cilvēkam un īpašumam.

Iespēju robežās operatīvā informācija par to ir pieejama bruņoto spēku “Twitter” kontā.

Iedzīvotāji tiek aicināti neuztraukties, redzot arī karavīru un zemessargu pārvietošanos ārpus militārajiem poligoniem un vienību izvietojumiem, tehnikas un cita veida aprīkojuma izvēršanu un pozīciju ieņemšanu dažādās Latvijas vietās.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+