×
Mobilā versija
Brīdinājums +28.1°C
Meldra, Meldris, Melisa
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
9. decembris, 2016
Drukāt

Bruņots pensionārs pastā: 91 gadu vecs vīrs draud ar ieroci (2)

Policijas fotoPolicijas foto

Šorīt Rīgas pašvaldības policijas Ziemeļu pārvaldes darbinieki saņēma izsaukumu uz Sarkandaugavu, kur “Latvijas Pastā” atradās kāds bruņots 91 gadu vecs pensionārs.

Ierodoties notikuma vietā, sastapta pasta darbiniece, kura norādīja uz sirmo kungu un pastāstīja, ka pirms policijas ierašanās vīrietis viņai ar ieroci piedraudējis. Vīrietis atnācis pakaļ pensijai, taču pasta darbiniece norādījusi, ka pensija ir pārskaitīta uz bankas kontu.

Pensionāram šāda atbilde neesot gājusi pie sirds un viņš atbildējis, ka šādam pavērsienam esot jau sagatavojies. Tajā brīdī sirmgalvis no somas izvilka ieroci un piedraudēja darbiniecei. Pasta darbinieki nekavējoties izsauca policiju.

Pāris minūšu laikā policisti bija klāt. Viņi lūdza pensionāru doties līdzi pie policijas operatīvā transportlīdzekļa, kur pārbaudīja pensionāra somas saturu. Pārbaudes laikā pie sirmā kunga atrasta pneimatiskā pistole.

Sarunas laikā pensionārs uzvedās mierīgi un apgalvoja, ka neesot pasta darbiniecei draudējis ar ieroci, bet gan gribējis tikai to atrādīt.

91 gadu vecais vīrietis aizturēts un izsaukta Valsts policija, kas sākusi kriminālprocesu.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Ja cilvēkam ir ieroča nēsāšanas vai turēšanas atļauja, tad kāpēc viņš nedrīkst to parādīt citiem? Viņš taču neteica, ka kādu nošaus…..

  2. pārpratums, pensionārs nevicināja pa gaisu ieroci, viņam taču no vecuma trakoti trīcēja rokas

Draugiem Facebook Twitter Google+