Latvijā
Kriminālziņas

Bruņots un, iespējams, bīstams: meklē attēlā redzamo vīrieti, kura rīcība nav prognozējama 4

Valsts policijas foto

Valsts policija aizdomās par ļaunprātīgu dedzināšanu Aglonas pagastā meklē attēlā redzamo vīrieti.

Šonakt Aglonas novada Aglonas pagastā bija izcēlies paaugstinātās bīstamības ugunsgrēks, dega vienstāvu dzīvojamā māja un vairākas saimniecības ēkas.

Aizdomās par ļaunprātīgu īpašuma dedzināšanu VP sākusi kriminālprocesu.

Noskaidrots, ka pēc ugunsgrēka ir pazudis nodegušā īpašuma saimnieks, 1963.gadā dzimušais J.Kraupša. No metāla seifa ir pazudusi arī pusautomātiskā bise un tai atbilstoša munīcija.

Vīrietis ar minēto šaujamieroci, iespējams, atrodas tuvējā apkārtnē. Viņa rīcība nav prognozējama, pastāv iespēja, ka viņš var izdarīt pašnāvību, vai arī viņa darbības var būt vērstas pret apkārtējiem iedzīvotājiem. Tāpat tiek pārbaudīts, vai noziedzīgas darbības pret saimniecības īpašnieku ir veikušas citas personas.

Pašlaik notikuma vietā un tās apkārtnē notiek plaši meklēšanas pasākumi, tajos ir iesaistīti gan VP darbinieki, gan arī citi dienesti – Valsts robežsardzes Aviācijas dienests ar helikopteri, kinologi un zemessargi.

Ņemot vērā augstāk minēto, VP aicina būt uzmanīgiem, nepalikt vienaldzīgiem, gadījumā ja Jūsu rīcībā ir informācija par vīrieša atrašanās vietu, vai jebkāda cita izmeklēšanai nozīmīga informācija, lūdzot nekavējoties ziņot par to likumsargiem pa tālr. 65403302; 110; 112 vai vēršoties tuvākajā policijas iestādē personīgi.

LA.lv