×
Mobilā versija
+11.7°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
20. novembris, 2015
Drukāt

Bruņurupucēns Diegabiksis dodas muzikālā ceļojumā: tikai divas izrādes šosezon!

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Šā gada 21. novembrī tikai divās izrādēs šosezon LNSO pulcēs mazos klausītājus, lai iepazīstinātu ar komponista Riharda Zaļupes veidoto muzikālo stāstu “Pasaka par Diegabiksi”.

Rihards Zaļupe savu mīļāko bērnības pasaku pārveidojis par muzikālu ceļojumu septiņās ainās pieciem mūziķiem, elektronikai un stāstniekam.

Koncertā piedalās aizrautīgi LNSO mūziķi – flautiste Ilze Urbāne, fagotists Jānis Semjonovs, mežradznieks Artūrs Šults, čelliste Diana Ozoliņa un sitaminstrumentālists Edgars Saksons. Stāstnieks ir aktieris Toms Liepājnieks – viņš mazajiem klausītājiem viegli uztveramā veidā izstāsta Žaņa Grīvas pasaku. Izrādes režisore ir Paula Pļavniece.

Kādu dienu bruņurupucēns Diegabiksis devās pasaulē meklēt laimi un piedzīvot brīnumus. Vai Diegabiksis atradīs meklēto? Kā Diegabiksim veiksies, ciemojoties upes dzelmē vai ceļojot uz Mākoņa? Ko darīja Akmens un ko teica Kalns? Klausītājiem kopā ar Diegabiksi būs iespēja uzzināt, kā dzied varžu koris, kā rēc dusmīgais Lauvu karalis un kā lido skaistais Brīnumputns.

“Pasaka par Diegabiksi” piedzīvoja pirmizrādi pirmajā festivālā “LNSO vasarnīca” 2015. gada augustā Cēsīs.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+