Mobilā versija
Brīdinājums +9.8°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
7. septembris, 2016
Drukāt

Brūss Springstīns atzīst, ka esot cietis no depresijas

Foto - Leta/EPAFoto - Leta/EPA

Amerikāņu rokmūziķis Brūss Springstīns atzinis, ka albuma “Wrecking Ball” sacerēšanas laikā 2012.gadā esot cietis no depresijas, vēsta britu laikraksts “The Guardian”.

Albuma veidošanas laiku viņš apraksta gaidāmajā autobiogrāfijā “Born to Run”.

“Vecumā no 60 līdz 62 gadiem es apmēram gadu jutos sagrauts,” raksta Springstīns. “Tas atkārtojās, kad biju 63 līdz 64 gadus vecs.”

Mūziķis atklāja, ka par viņu parūpējusies sieva, dziedātāja Patija Skalfa. “Patija redzēja, kā ar nitroglicerīnu piekrauts vilciens pilnā ātrumā traucas uz priekšu un draud noskriet no sliedēm. Viņa aizveda mani pie ārsta un teica, ka šim vīram nepieciešamas zāles,” atceras Springstīns.

Gaidāmajā grāmatā Springstīns raksta, ka viņam esot bijuši radinieki no tēva puses, kuri cietuši no agorafobijas un stresa izraisītas matu plēšanas, taču viņi neesot par to runājuši vai meklējuši medicīnisku palīdzību.

“Kad es biju bērns, tas vienkārši bija neizprotami, apkaunojoši un pierasti,” viņš norāda.

Springstīna memuāri ASV iznāks 27. septembrī.

Pievienot komentāru

Starpkontinentālas mūzikas pērles festivālā "Porta"29. oktobrī izbaudīt spožu pasaules mūzikas mākslinieku sniegumu aicina jau sešpadsmitais pasaules mūzikas festivāls "Porta".
"Šķiršanās formula" režisors: vēlējos izprast, kāpēc pēkšņi izjūk daudzas paraugģimenes (1)Tikko skatītāju uzmanībai un vērtējumam nodots jaunais TV3 seriāls "Šķiršanās formula", kura 11 sērijas kopš septembra beigām skatīsimies reizi nedēļā otrdienās.
Draugiem Facebook Twitter Google+