×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.6°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
13. decembris, 2016
Drukāt

Brutāls video: Vāciju šokē uzbrukums sievietei metro (5)

Kadrs no videoKadrs no video

Piecas dienas pēc video publiskošanas, kurā redzams kā kāds vīrietis Berlīnes metro pa kāpnēm nogrūž meiteni, policija aizturējusi vienu no incidentā iesaistītajiem vīriešiem, vēsta “DW”.

Berlīnes policija identificējusi un aizturējusi vienu no šokējošā uzbrukuma līdzdalībniekiem, plašsaziņas līdzekļiem apstiprinājušas amatpersonas.

Policija jau vairākas dienas meklē brutālā incidenta Berlīnes metro dalībniekus, kuru fiksējušas metro uzstādītās novērošanas kameras. Uzņemtajos kadros redzams, ka četru vīriešu kompānija seko kādai sievietei, kura kāpj lejā pa kāpnēm. Viens no vīriešiem sievietei negaidīti iesper pa muguru, kura no šī spēriena ar galvu uz leju nokrīt pa kāpnēm. Savukārt uzbrucējs netraucēts kopā ar trim līdzdalībniekiem pamet notikuma vietu.

Cietusī ar dažādām traumām nogādāta slimnīcā.

Lai gan incidents noticis jau oktobra beigās, Vācijas policija tikai decembrī lūgusi sabiedrības atbalstu, uzbrukumā iesaistīto vīriešu atpazīšanā. Policijas publiskotais video izraisījis plašu sabiedrības rezonansi. Dažos medijos tiek minēts, ka šajā incidentā iesaistīti imigranti, taču Vācijas policija to oficiāli nav apstiprinājusi.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

 1. Jā, protams.. neesot zināms, ka tie ir imigranti..:P Vācieši sitā tieši visu dzīvi ir darījuši un tā ir tipiskā vācu vide un vacu kultūra.. 🙂 Es ar’ zinu, ka 30-tajos un 60-tajos vāciesi TIESI šitā tipiski arvien darīja ;)) Tas viņiem ir tradicionāli..
  Ta politkorekta d..sana nevis kādu pārliecina bet liek iznirgāt varu.
  ____
  pat ja imigrantus neizvāks un vacieši vai puskrustojumi sādi vai lidzigi sāks uzvesties, vienalga vainīgi par to ir un paliks imigranti. vairāk gan ne imigranti, bet Imigracijas organizatori un ssabiedrības kropļotāji un degradētāji.
  ___
  To pašu marksisti dara Eiriopā, ko viņi darija Baltijā ar masu imigrāciju. tapat degradē visi, degradē sabiedrību un tikumus.

 2. Uzprasās. Vācieši pagājušā gadsimta 20-tajos gados cieta cieta un vēlreiz cieta pazemojumus pēc WW1, un tad tas beidzās…

  • jā, “nacionālā neatkarība” un “sociālais taisnīgums” – tie jau ir tie mūžsenje pasaules parazītu apkarojamie jēdzieni; tas ir tas “džins no pudeles”, kurš šos parazītus iznīcinās. Vien žēl, ka Ādolfs to pasteidzās sabojāt…!

Draugiem Facebook Twitter Google+