Ekonomika
Bizness

BTA strauji divkāršo Veselības apdrošināšanas apjomu0


Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs foto.
Foto: Ieva Leiniša/LETA

Apdrošināšanas akciju sabiedrība “BTA BalticInsuranceCompany” (BTA) Latvijā divkārtīgi palielinājusi apjomu Veselības apdrošināšanas segmentā, piesaistot vairākus lielus un uz darbiniekiem labvēlīgu darba apstākļu nodrošināšanu vērstus uzņēmumus, tā portālu “La.lv” informēja BTA Mārketinga un sabiedrisko attiecību departamenta direktore Elīna Rasmane

Tagad BTA klientu vidū ir tādi Latvijas labāko darba devēju aptaujā regulāri augstu novērtēti uzņēmumi, kā Lattelecom, AirBalticCorporation, Starptautiskā lidosta Rīga, Latvijas Finieris, Citadele banka, Latvijas Mobilais Telefons, un daudzi valsts ekonomikai nozīmīgi uzņēmumi.

Pievienojot jaunos klientus, BTA Veselības apdrošināšanas apjomstrīs mēnešu laikā teju divkāršojies, un var prognozēt, ka šogad ievērojami pieaugs BTA Veselības apdrošināšanas tirgus daļa Latvijā. Pērnā gada noslēgumā tā sasniedza 16,4 %.

Tā kā aizvien vairāk klientu uzņēmējdarbību veic visas Baltijas līmenī, viņiem nepieciešamas visās trīs valstīs izmantojamas veselības apdrošināšanas polises. Tādēļ turpmāk BTA saviem klientiem atlīdzinās izdevumus par saņemtajiem pakalpojumiem arī Igaunijā un Lietuvā, kaut arī spēkā esošais līgums paredz atlīdzināt izdevumus par Latvijas Republikas teritorijā saņemtajiem pakalpojumiem. Tas attiecas kā uz saņemtajiem medicīnas pakalpojumiem, tā arī uz citiem pakalpojumiematbilstoši darba devēja izvēlētai apdrošināšanas programmai.

Saistītie raksti

«Sasniegtie rezultāti mudina mūs nodrošināt vēl labāku servisu klientiem. Nepārtraukti paplašinām ārstniecības iestāžu sarakstu visā Baltijā, lai nodrošinātu klientiem ērtāku pakalpojumu pieejamību. Pilnveidojam BTA Portālu, kur katrs klients var iepazīties ar Veselības apdrošināšanas programmas pieejamajiem pakalpojumiem un izlietojumu, iesniegt atlīdzības pieteikumu. Tur var iegādāties un ērti atjaunot arī citu apdrošināšanas veidu polises,» straujās izaugsmes iemeslus komentē BTA Baltijas risku parakstīšanas departamenta direktors Ivo Danče.

Darbinieku veselības apdrošināšana ir jūtams finansiāls atspaids ne vien strādājošajiem, bet arī valsts veselības aprūpes sistēmai. 2017. gadā veselības apdrošināšanas kopējais parakstīto prēmiju apjoms Latvijā sasniedza 81 miljonu eiro, kas ir 12% no kopējā veselības aprūpes nodrošināšanai noteiktā valsts budžeta. Brīvprātīgā veselības apdrošināšana ļauj saņemt medicīniskos pakalpojumus ātrāk, ērtāk, kā arī nodrošina piekļuvi profilaktiskiem pakalpojumiem.

LA.lv
LA
LA.LV
Ekonomika
VIDEO: Iespējams, tiek krāta rezerve, lai atbalstītu breksitā cietušos uzņēmējus
3 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
Baltijā ienāks “Spar” veikalu tīkls
3 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
Dzīvokļu cenas auga straujāk par algu
3 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
Atklāj, ka Siguldas bērnudārzā ēdināšana notikusi nelegāli
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Neatbalsta ārkārtējo situāciju atkritumu apsaimniekošanā Rīgā
30 minūtes
ML
Māra Libeka
Ekonomika
Apgrūtinās bezdarbnieku dzīvi
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Atbalsta iniciatīvu par nepilsoņu statusa piešķiršanas izbeigšanu bērniem
1 stunda
PL
Pēteris Leiškalns*
Ekonomika
Pēteris Leiškalns: Šādā veidā svaidīties ar naudu nedrīkst! Tas ir amorāli! 1
6 stundas