Ekonomika
Bizness

BTA strauji divkāršo Veselības apdrošināšanas apjomu0


Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs foto.
Foto – LETA/Ieva Čīka

Apdrošināšanas akciju sabiedrība “BTA BalticInsuranceCompany” (BTA) Latvijā divkārtīgi palielinājusi apjomu Veselības apdrošināšanas segmentā, piesaistot vairākus lielus un uz darbiniekiem labvēlīgu darba apstākļu nodrošināšanu vērstus uzņēmumus, tā portālu “La.lv” informēja BTA Mārketinga un sabiedrisko attiecību departamenta direktore Elīna Rasmane

Tagad BTA klientu vidū ir tādi Latvijas labāko darba devēju aptaujā regulāri augstu novērtēti uzņēmumi, kā Lattelecom, AirBalticCorporation, Starptautiskā lidosta Rīga, Latvijas Finieris, Citadele banka, Latvijas Mobilais Telefons, un daudzi valsts ekonomikai nozīmīgi uzņēmumi.

Pievienojot jaunos klientus, BTA Veselības apdrošināšanas apjomstrīs mēnešu laikā teju divkāršojies, un var prognozēt, ka šogad ievērojami pieaugs BTA Veselības apdrošināšanas tirgus daļa Latvijā. Pērnā gada noslēgumā tā sasniedza 16,4 %.

Tā kā aizvien vairāk klientu uzņēmējdarbību veic visas Baltijas līmenī, viņiem nepieciešamas visās trīs valstīs izmantojamas veselības apdrošināšanas polises. Tādēļ turpmāk BTA saviem klientiem atlīdzinās izdevumus par saņemtajiem pakalpojumiem arī Igaunijā un Lietuvā, kaut arī spēkā esošais līgums paredz atlīdzināt izdevumus par Latvijas Republikas teritorijā saņemtajiem pakalpojumiem. Tas attiecas kā uz saņemtajiem medicīnas pakalpojumiem, tā arī uz citiem pakalpojumiematbilstoši darba devēja izvēlētai apdrošināšanas programmai.

Saistītie raksti

«Sasniegtie rezultāti mudina mūs nodrošināt vēl labāku servisu klientiem. Nepārtraukti paplašinām ārstniecības iestāžu sarakstu visā Baltijā, lai nodrošinātu klientiem ērtāku pakalpojumu pieejamību. Pilnveidojam BTA Portālu, kur katrs klients var iepazīties ar Veselības apdrošināšanas programmas pieejamajiem pakalpojumiem un izlietojumu, iesniegt atlīdzības pieteikumu. Tur var iegādāties un ērti atjaunot arī citu apdrošināšanas veidu polises,» straujās izaugsmes iemeslus komentē BTA Baltijas risku parakstīšanas departamenta direktors Ivo Danče.

Darbinieku veselības apdrošināšana ir jūtams finansiāls atspaids ne vien strādājošajiem, bet arī valsts veselības aprūpes sistēmai. 2017. gadā veselības apdrošināšanas kopējais parakstīto prēmiju apjoms Latvijā sasniedza 81 miljonu eiro, kas ir 12% no kopējā veselības aprūpes nodrošināšanai noteiktā valsts budžeta. Brīvprātīgā veselības apdrošināšana ļauj saņemt medicīniskos pakalpojumus ātrāk, ērtāk, kā arī nodrošina piekļuvi profilaktiskiem pakalpojumiem.

LA.lv