Horoskopi un mistika
Ezoterika

Budisma mācība. 7 lietas, par kurām labāk nestāstīt nevienam un nekad! 16

Foto – Fotolia

Reliģija, kas balstīta Budas mācībā, ir palīdzējusi daudziem cilvēkiem sasniegt patiesu laimi un harmoniju. Un budismā var atrast atbildes uz dažādiem jautājumiem. Šodien mēs pastāstīsim par nepieciešamību sekot tam, ko tu saki. To prasa budisma noteikumi.

1. Neatkārto dzirdēto
Neatkārto dzirdēto, ja tam ir negatīva nokrāsa. Tās var būt dzirdētas sliktas ziņas, baumas, vārdi. Neatražo negatīvo enerģiju.

2. Nedalies ar saviem garīgajiem sasniegumiem
Tā ir augstākā gudrība, dvēseles harmonija un enerģija, kas pieder tikai tev. Vienīgais gadījums, kad tu vari padalīties ar šo bagātību ar kādu, ir tad, kad šim kādam ļoti nepieciešams garīgais skolotājs.

3. Neatklāj citiem savus trūkumus
Nevajag kādam žēloties par saviem trūkumiem un pazemot sevi. Tā tu tikai parādi savu vājumu, pazemini pašvērtējumu un samazini garīgo spēku.

4. Nestāsti par savām attiecībām
Nestāsti citiem par jebkādām attiecībām – draudzīgām, mīlestības vai darba jomā. Citādi ar laiku tās sāks vājināties.

5. Neizpaud nākotnes plānus
Nevajag izraisīt citos skaudību, jo šīm jūtām ir spēcīga enerģētika, kas spēj ietekmēt tavas ieceres iznākumu. Lai nesabojātu savus plānus, vienkārši nevienam par tiem nestāsti.

6. Nelielies ar panākumiem
Nekļūsti par egoistu, pārāk neieciklējies uz saviem sasniegumiem, ļauni nepriecājies un nepazemo citus uz savu uzvaru fona.

7. Nelielies ar saviem labajiem darbiem
Nelielies ar saviem labajiem darbiem – lai apziņa, ka esi rīkojies pareizi vai labi, silda tikai tavu dvēseli. Nav obligāti, lai par tiem zinātu arī citi.

Avots: “yaamilliarder.ru”

Saistītie raksti
LA.lv