×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.1°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
21. oktobris, 2013
Drukāt

Budžeta projektam Saeimā saņemti vairāk nekā 820 priekšlikumi

Foto: LETAFoto: LETA

Finanšu ministra budžetu portfelis.

Saeimas Budžeta un finanšu komisija nākamā gada valsts budžeta projekta un to pavadošo likumprojektu otrajam lasījumam saņēmusi vairāk nekā 820 priekšlikumus, portālu “LA.lv” informēja Saeimas Preses dienestā.

Nākamā gada valsts budžeta likumprojektam un vidēja termiņa budžeta ietvara 2014.-2016.gadam likumprojektam kopumā iesniegti vairāk nekā 400 priekšlikumi. Vairāk nekā 420 priekšlikumi saņemti arī 38 likumprojektiem, kas saistīti ar nākamā gada valsts budžetu.

Saeimas kārtības rullī paredzētās tiesības iesniegt priekšlikumus izmantojušas visas Saeimas frakcijas, kā arī komisijas, deputāti individuāli un arī nozaru ministrijas.

Saskaņā ar Saeimas kārtības rulli 2014.gada valsts budžeta projektam iesniegtos priekšlikumus Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija nosūta atzinuma sniegšanai Ministru kabinetam (MK).

Par valsts budžeta virzību Saeimā atbildīgā Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija darbu pie iesniegto priekšlikumu izvērtēšanas uzsāks pēc MK atzinuma saņemšanas.

Plānots, ka par nākamā gada valsts budžetu un vidēja termiņa budžeta ietvaru 2014.-2016.gadam, kā arī ar tiem saistītajiem grozījumiem 38 likumos Saeima lems 6.novembrī.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+