Mobilā versija
-1.4°C
Alma, Annemarija
Piektdiena, 24. februāris, 2017
1. jūnijs, 2016
Drukāt

Budžeta vietas visiem!

Foto - Edijs Pālens/LETAFoto - Edijs Pālens/LETA

Ķīmijas laboratorija Latvijas Universitātes Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā.

Latvijas Universitāte nolēmusi piedāvāt budžeta vietas visiem dabaszinātņu un matemātikas studentiem, kuri būs sekmīgi pabeiguši vidusskolu, nokārtojot tos centralizētos eksāmenus, kas nepieciešami, lai studētu attiecīgajā studiju programmā.

Budžeta vietas piedāvās visiem bakalaura studiju reflektantiem, kuri atbilst uzņemšanas noteikumu prasībām bioloģijā, fizikā, ģeogrāfijā, ģeoloģijā, ķīmijā, matemātikā, optometrijā vai vides zinātnē. Ja gribētāju studēt šajās studiju programmās būs vairāk nekā valsts apmaksāto studiju vietu, LU budžeta vietas apmaksās no saviem resursiem. Jāpiebilst gan, ka visi gribētāji par brīvu varēs studēt tikai pirmajā semestrī. Pēc tam, ja studentu būs vairāk nekā valsts apmaksāto studiju vietu, tiem, kam mācībās būs veicies sliktāk tomēr nāksies maksāt studiju maksu.

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+