Mobilā versija
+4.7°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
1. jūnijs, 2016
Drukāt

Budžeta vietas visiem!

Foto - Edijs Pālens/LETAFoto - Edijs Pālens/LETA

Ķīmijas laboratorija Latvijas Universitātes Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā.

Latvijas Universitāte nolēmusi piedāvāt budžeta vietas visiem dabaszinātņu un matemātikas studentiem, kuri būs sekmīgi pabeiguši vidusskolu, nokārtojot tos centralizētos eksāmenus, kas nepieciešami, lai studētu attiecīgajā studiju programmā.

Budžeta vietas piedāvās visiem bakalaura studiju reflektantiem, kuri atbilst uzņemšanas noteikumu prasībām bioloģijā, fizikā, ģeogrāfijā, ģeoloģijā, ķīmijā, matemātikā, optometrijā vai vides zinātnē. Ja gribētāju studēt šajās studiju programmās būs vairāk nekā valsts apmaksāto studiju vietu, LU budžeta vietas apmaksās no saviem resursiem. Jāpiebilst gan, ka visi gribētāji par brīvu varēs studēt tikai pirmajā semestrī. Pēc tam, ja studentu būs vairāk nekā valsts apmaksāto studiju vietu, tiem, kam mācībās būs veicies sliktāk tomēr nāksies maksāt studiju maksu.

Pievienot komentāru

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (21)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (24)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+