Bukartam rezultatīva debija AHL, Jevpalovam vārti 0

Jaunais latviešu uzbrucējs Rihards Bukarts sestdien ar rezultatīvu piespēli komandas biedra vārtu guvumā piedzīvoja debiju Amerikas Hokeja līgā (AHL), kamēr Ņikita Jevpalovs pēc divu mēnešu pārtraukuma guva vārtus.

Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 174
Vai rudenī tiks palielinātas pensijas? Saeimas deputāts par plānotajām izmaiņām pensiju aprēķinā
“Krievi mūs burtiski aprīs!” Ukraiņu komandieris skaidro iespējamās kara pauzes briesmas

Bukarta Portlendas “Pirates” viesos ar 2:3 (0:1, 2:0, 0:1, 0:1) pagarinājumā zaudēja Springfīldas “Falcons” vienībai.

Bukarts šajā spēlē atzīmējās ar vienu rezultatīvu piespēli, diviem metieniem pa vārtiem un pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Tikmēr Jevpalova Sanhosē “Barracuda” pretinieku laukumā ar 4:5 (1:3, 3:0, 0:2) piekāpās Stoktonas “Heat” komandai.

Jevpalovs ar vārtu guvumu izcēlās otrā perioda 14.minūtē, kad panāca neizšķirtu 3:3.

Uzbrucējs šajā mačā izcēlās ar vienu metienu pa vārtiem un spēli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Šosezon aizvadītajās 59 AHL spēlēs Jevpalovs guvis piecus vārtus un atdevis deviņas rezultatīvas piespēles.

Tikmēr divu latviešu pārstāvēto komandu duelī uzbrucēja Ronalda Ķēniņa Jūtikas “Comets” viesos ar 4:3 (1:1, 1:0, 1:2, 1:0) pagarinājumā pārspēja Sirakjūsas “Crunch” ar Kristeru Gudļevski vārtos.

Ķēniņš šajā spēlē nopelnīja divas soda minūtes un cīņu noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Tikmēr Gudļevskis atvairīja 29 no 33 “Comets” hokejistu mestajām ripām.

Ķēniņš šosezon AHL čempionātā piedalījies 40 spēlēs, guvis piecus vārtus un veicis 17 rezultatīvas piespēles.

Gudļevskis šosezon AHL čempionātā aizvadījis 41 spēli, kurās guvis 16 uzvaras, vidēji ielaidis 2,8 ripas un atvairījis 90,7% pretinieku metienu.

Citā mačā uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Vilksbāres/Skrentonas “Penguins” komanda savā laukumā ar 1:3 (1:0, 0:1, 0:2) piekāpās Providensas “Bruins” vienībai.

Bļugers ar aktivitāti neizcēlās un maču pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Ķēniņa, Bļugera un Bukarta pārstāvētās komandas jau nodrošinājušas dalību AHL izslēgšanas mačos, savukārt cerības uz izslēgšanas turnīru joprojām saglabā uzbrucēja Ņikitas Jevpalova vienība Sanhosē “Barracuda”.

“Barracuda” komandai sezonas pēdējos divos mačos jāsasniedz procentuāli labāks rādītājs nekā Šarlotes “Checkers” vienībai. Pašlaik “Barracuda” attiecība ir 0,530%, bet Šarlotes klubam – 0,526%.

AHL turnīra tabulā “Comets” ar 88 punktiem 75 spēlēs atrodas Ziemeļu divīzijas trešajā pozīcijā, kur ceturtā ar 79 punktiem ir “Crunch”. Vēl “Penguins” ar 91 punktu 75 spēlēs ieņem otro vietu Atlantijas divīzijā, kamēr “Pirates” ar 88 punktiem atrodama ceturtajā pozīcijā. Savukārt “Barracuda” ar 71 punktu 67 spēlēs ir ceturtā Klusā okeāna divīzijā, kurā liela daļa komandu aizvada mazāk spēļu nekā citās divīzijās.