Bukarts ar 2+1 palīdz “Zlin” uzvarēt Čehijas čempionāta spēlē 1

atviešu uzbrucējs Roberts Bukarts piektdien turpināja savu rezultatīvo sēriju, gūstot divus vārtus un izdarot rezultatīvu piespēli, kas palīdzēja viņa pārstāvētajai “Zlin” komandai izcīnīt uzvaru Čehijas augstākās hokeja līgas regulārā čempionāta spēlē.
Bukarts desmito maču pēc kārtas guva punktus, kamēr “Zlin” viesos ar 4:1 (2:0, 1:1, 1:0) pārspēja Plzeņas “Škoda” vienību.
Bukarts ar rezultatīvu piespēli izcēlās mača ceturtajā minūtē, kad viņa komandas biedrs Petrs Holīks panāca 2:0. Savukārt pats latvietis vārtus iemeta otrā perioda 17.minūtē un trešās trešdaļas vidū, kad panāca jau 4:1.
Bukarts nospēlēja 17 minūtes un 21 sekundi, sešas reizes meta pa vārtiem, bloķēja divus metienus un spēli pabeidza ar pozitīvu lietderības koeficentu +1.
Latvietis šajā mačā tika atzīts par “Zlin” labāko spēlētāju.
Latvijas hokejists ar rezultativitāti izcēlies 12 no pēdējām 13 savas komandas spēlēm, kurās kopā savācis desmit vārtus un deviņas rezultatīvas piespēles. Spēlētājs tika nosaukts par decembra labāko čempionāta hokejistu.
Kopā šosezon aizvadītajās 23 Čehijas čempionāta spēlēs Bukarts izcēlies ar 14 vārtiem un deviņām rezultatīvām piespēlēm.
Čempionāta kopvērtējumā “Zlin” 38 spēlēs iekrājusi 54 punktu, kas tai dod devīto pozīciju, bet Jēkaba Rēdliha pārstāvētā Karlovi Vari “Energie” ar 39 punktiem 53 mačos atrodas pirmspēdējā 13.vietā.