Bukarts Čehijā turpina ar vārtiem un uzvaru 0

Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Roberts Bukarts arī otrajā Čehijas augstākās hokeja līgas sezonas spēlē svētdien izcēlās ar gūtiem vārtiem, palīdzot viņa pārstāvētajai “Zlin” tikt pie uzvaras.

Šoreiz “šefs” ir pielaidis kolosālu kļūdu. Vai Krievijas elite patiesībā gaida Putina nāvi? 41
Jau rīt Krievijas raķetes var lidot uz jebkuru valsti. Zelenskis par iespējamiem draudiem Eiropai 188

“Zlin” svētdien izbraukumā ar 6:3 (1:0, 3:1, 2:2) uzvarēja Litvīnovas “Verva” hokejistus.

Bukarts šajā mačā ar vārtu guvumu izcēlās trešās trešdaļas 20.sekundē, tobrīd panākot jau 5:1. Lai gan pēc tam “Verva” divus vārtus atguva, viesi prata nosargāt uzvaru.

Latvijas uzbrucējs šajā mačā laukumā pavadīja 16 minūtes un 22 sekundes, veicot sešus metienus pa pretinieku vārtiem un dueli noslēdzot ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka Bukarts ar vārtiem izcēlās arī piektdien, kad sezonas pirmajā mačā “Zlin” ar 3:5 piekāpās Brno “Kometa” vienībai.

Tikmēr zaudējumu cietusi cita Latvijas valstsvienības uzbrucēja Andra Džeriņa pārstāvētā Hradeckrāloves “Mountfield”, kas izbraukumā ar 1:3 (0:1, 1:0, 0:2) piekāpās “Kometa” hokejistiem.

Džeriņš, laukumā pavadīdams 19 minūtes un 59 sekundes, ar rezultativitāti neizcēlās. Latvietis veica divus metienus pa vārtiem, pielietoja vienu spēka paņēmienu un uzvarēja četros no 15 iemetieniem, cīņu noslēdzot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Abi latviešu uzbrucēji pagājušajā nedēļā palīdzēja Latvijas izlasei cīnīties par ceļazīmi uz 2018.gada Phjončhanas ziemas olimpiskajām spēlēm, taču izšķirošajā spēlē mājinieki zaudēja Vācijas izlasei.

Bukarts “Zlin” komandai pievienojās pērn novembrī, bet Džeriņš “Mountfield” rindas papildināja starpsezonā. Abi uzbrucēji pirms tam pārstāvēja Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas komandu Rīgas “Dinamo”.

Ar divās spēlēs izcīnītiem trim punktiem “Zlin” kopvērtējuma tabulā ieņem sesto vietu, kamēr “Mountfield” ar vienu punktu ir 11.pozīcijā starp 14 turnīra komandām.