Bukarts izslēgšanas spēles Čehijā sāk ar uzvaras vārtiem 0

Latvijas hokejists Roberts Bukarts pirmdien guva uzvaras vārtus, nodrošinot “Zlin” komandas panākumu Čehijas hokeja čempionāta astotdaļfināla pirmajā spēlē.
“Zlin” savā laukumā ar 2:1 (1:1, 1:0, 0:0) pārspēja Triņecas “Ocelari”, sērijā līdz trīs uzvarām izvirzoties vadībā ar 1-0.
Bukarts cīņas 37.minūtē, izmantojot Petra Holīka piespēli, panāca 2:1, bet atlikušajā laikā rezultāts vairs nemainījās.
Latvijas hokejists spēlēja 15 minūtes un 25 sekundes, divas reizes meta pa vārtiem un spēli beidza ar pozitīvu lietderības rādītāju +1.
Sērijas otrā spēle otrdien atkal notiks Zlīnā, bet trešā cīņa ceturtdien tiks aizvadīta Triņecā, kur nepieciešamības gadījumā risināsies arī ceturtā spēle. Savukārt, ja sērijas uzvarētāju noteikšanai būs nepieciešama arī piektais mačs, tas svētdien atkal notiks “Zlin” laukumā.
Komanda, kura uzvarēs sērijā, izslēgšanas spēļu ceturtdaļfinālā tiksies ar Prāgas “Sparta”, kas regulāro čempionātu noslēdza otrajā vietā.
Jau ziņots, ka šosezon Čehijas čempionāta regulārajā turnīrā Bukarts 35 spēlēs izcēlās ar 19 gūtiem vārtiem un 12 piespēlēm, savukārt “Zlin” ar 81 punktu 52 spēlēs pamatturnīru noslēdza septītajā vietā, no pirmā sešinieka, kas izslēgšanas spēles ļautu sākt no ceturtdaļfināla, atpaliekot vien par diviem punktiem.
Izslēgšanas spēlēs netika Jēkaba Rēdliha pārstāvētā Karlovi Vari “Energie”, kas pamatturnīru noslēdza pēdējā – 14.pozīcijā. Šosezon aizvadītajā 31 spēlē Rēdlihs izcēlās ar trim rezultatīvām piespēlēm.
Četras vājākās pamatturnīra komandas, tostarp “Energie”, saglabājot regulārajā čempionātā izcīnītos punktus, savā starpā izspēlēs divu apļu miniturnīru, pēc kura divas vājākās komandas pametīs Čehijas augstāko līgu.