×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.8°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
27. aprīlis, 2015
Drukāt

Bukarts: Ķīmija izlases ģērbtuvē ir laba

foto: Juris Kalniņšfoto: Juris Kalniņš

“Pirmās spēles bija smagākas, treniņos bija lielas slodzes, bet tagad tās kļūst mazākas un līdz pasaules čempionātam mūsu gatavībai vajadzētu kļūt arvien labākai,”  teic Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Roberts Bukarts.

Rīgas “Dinamo” uzbrucējs aprīlī sešās valstsvienības pārbaudes spēlēs guva četrus rezultativitātes punktus (1+3).

Sagatavošanās posma zemākais punkts bija pārbaudes spēles pret Norvēģiju (1:3 un 3:7). “Norvēģijas braucienu vispār negribu komentēt. Bardaks bija sākot ar halli, ēdināšanu un beidzot ar mūsu spēli laukumā. Fiziski nejutāmies labi. Tur mēs braucām turpināt treniņu procesu, nevis spēlēt,” teic Bukarts.

Kopējā pārbaudes spēļu bilance Latvijai nav nemaz tik slikta – trīs uzvaras un pieci zaudējumi. “50 procenti uzvaru būtu labāk, taču sagatavošanās posmā galvenais ir sadraudzēties, uztaisīt kolektīvu, iespēlēties un saprast vienam otru. Tas arī notiek. Ķīmija ģērbtuvē ir laba. Izlasei un arī Rīgas “Dinamo” tas ir liels pluss, ka visi viens otru pazīst, ir labi draugi un paziņas. Tiem, kas atbrauc no ārzemēm, ir pozitīvas emocijas, nodod tās tālāk mums un viss veidojas labi,” uzsver Bukarts, kurš piedalīsies savā trešajā pasaules čempionātā.

Pēc Rīgas “Dinamo” sezonas beigām Bukartam nācās braukt uz fārmklubu HK “Liepāja” un spēlēt Latvijas čempionāta izslēgšanas spēlēs. Pēc pievienošanās izlasei viņu par profesionālu attieksmi slavēja fiziskās sagatavotības treneris Vilnis Klucis. “Nekāda papildus gatavošanās man Liepājā nesanāca, bija spēles, vajadzēja cīnīties par Latvijas zeltu, taču to neieguvām. Kā es uztvēru aizsūtīšanu uz Liepāju? Klubs sūtīja un bija jābrauc, pieņēmu situāciju tādu, kāda tā bija. Pēc Latvijas play off atbraucu noguris, mazliet bija pazudušas emocijas, bet tagad tās ir un jāturpina rādīt pēc iespējas labāks sniegums.”

Pasaules čempionātu Prāgā Latvijas hokejisti sāks piektdien ar maču pret Kanādas valstsvienību.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+