×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.3°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
26. februāris, 2016
Drukāt

Bukmeikeri: 83% iespējamība, ka Justs dosies uz Eirovīziju

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Par konkursa “Eirovīzija” iznākumu ir spraigas diskusijas un minējumi, tomēr “Triobet” bukmeikeri ir uzskata, ka diskusijas ir liekas un uz Eirovīziju dosies Justs Sirmais. Viņa uzvarai piešķirot pārliecinošu 83% iespējamību pārējiem dalībnieku starpā attiecīgi sadalot 17% iespējamību.

“Supernova” pusfinālā piedalīsies Marta Ritova, duets “MyRadiantU”, grupa “Catalepsia” un Justs Sirmais. Diskusijas par konkursa iespējamo uzvarētāju izskan katru dienu un pat parādījušās teorijas, ka uzvarētājs esot bijis norunāts jau pirms konkursa sākuma. Lai gan šobrīd balsojuma absolūtais favorīts ir tieši Justs, bukmeikeri norāda, ka šī iespējamība ir viegli ietekmējama, jo kopumā balsojumā nav iesaistījusies liela iedzīvotāju daļa un, aktīvāk balsojot, ir iespēja, ka rezultāts var mainīties. Kā mediju vidē ziņojuši projekta “Supernova” organizatori, pusfināla laikā vislielāko balsu daudzumu saņēmis Justs Sirmais, aptuveni 5000 balsu. Tas norāda, ka tikai neliela daļa Latvijas iedzīvotāju ir iesaistījušies šī brīža balsojumā.

Bukmeikeri domā, ka grupai “Catalepsia” ir 7% iespējamība, “MyRadiantU” ir 6% iespējamība, savukārt Martai Ritovai ir 4% iespējamība uzvarēt šovā un pārstāvēt Latviju konkursā “Eirovīzija”.

Kurš Latviju pārstāvēs Eirovīzijā, lems skatītāju balsojuma vērtējums 28. februārī.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+