×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.3°C
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Pirmdiena, 23. jūlijs, 2018
4. aprīlis, 2017
Drukāt

Bukmeikeri: Latvijai un Igaunijai ir ievērojamas izredzes tikt Eirovīzijas finālā

Foto - LetaFoto - Leta

Grupa "Triana park".

Šogad Ukrainā, Kijevā norisināsies 62. ikgadējais Eirovīzijas dziesmu konkurss. Garantēta vieta finālā ir tikai sešām valstīm – Francijai, Itālijai, Lielbritānijai, Spānijai, Ukrainai un Vācijai. Savukārt pārējām dalībvalstīm, par vietu finālā nepieciešams sacensties piedaloties kādā no pusfināla kārtām. Visu trīs Baltijas valstu pārstāvjiem nepieciešams sacensties par iekļūšanu finālā, “Triobet” bukmeikeri norāda, ka Latvijas un Igaunijas pārstāvjiem ir vislielākās izredzes turpināt dalību konkursā.

Pirmajā Eirovīzijas atlases kārtā 9. maijā, pašmāju grupa “Triānas Parks” kopā ar septiņpadsmit citu valstu pārstāvjiem cīnīsies par iekļūšanu finālā. Pēc “Triobet” bukmeikeru uzskatiem, grupai “Triānas Parks” ar dziesmu “Line” ir visai pārliecinošas izredzes. Bukmeikeri norāda, ka pastāv 65% iespējamība, ka latviešu izpildītāji varēs demonstrēt muzikālo priekšnesumu uz fināla Eirovīzijas skatuves sestdien, 13. maijā.

Savukārt Igaunijas pārstāvjiem, kas piedalīsies otrajā pusfinālā 11. maijā, bukmeikeri prognozē vēl pārliecinošāku iznākumu. Kaimiņvalsts pārstāvjiem Koitam Tomam un Laurai Peldverei ar dziesmu “Verona”, pēc prognozēm pastāv 75% iespējamība kvalificēties finālam.

Pagājušajā gadā Lietuvas pārstāvji demonstrēja salīdzinoši labu sniegumu, iegūstot devīto vietu. Diemžēl šogad, pēc bukmeikeru prognozēm, Lietuvai ir mazāka iespējamība pārkāpt pusfināla slieksni un nonāk finālā. Tālākai dalībai dziesmu konkursā, “Triobet” bukmeikeri Lietuvai piešķīruši tikai 20% iespējamību. Kaimiņvalsts par 2017. gada Eirovīzijas pārstāvi ir izvēlējušies akustiski elektroniskās mūzikas grupu “Fusedmarc”, kas otrajā pusfinālā izpildīs dziesmu “Rain of Revolution”.


Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+