×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.5°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
17. februāris, 2012
Drukāt

Bukmeikeri par izteiktu līderi Eirovīzijā uzskata “Mad Show Boys”

eirovizijas_rezultati

Pēc bukmeikeru vērtējuma, Eirovīzijas nacionālās atlases superfinālā iekļūs “Mad Show Boys”, “PeR” un Paula Dukure, aģentūru BNS informēja “Optibet” eksperti. Labākās izredzes uzvarēt tiek prognozētas “Mad Show Boys”.

Nacionālās atlases fināls notiks sestdien, un tajā startēs desmit dziesmu. Trīs dziesmas iekļūs superfinālā, un balsojums sāksies no jauna.

Visi trīs potenciālie Eirovīzijas nacionālās atlases superfināla dalībnieki izpilda stilistiski ļoti dažādas dziesmas, tomēr lielākās izredzes uzvarēt nacionālajā atlasē, pēc bukmeikeru vērtējuma, (40%) ir “Mad Show Boys”. Viņi norāda, ka grupas sastāvs ir gana raibs ar pamanāmu solistu, kuram bekvokālā darbojas gan DJ, gan operdziedātāji, gan kāda personība, kura reiz jau varētu būt kāpusi uz lielās Eirovīzijas skatuves.

Tuvākie konkurenti viņiem ir puišu grupa “PeR”, kas startē ar dziesmu “Disco Superfly”, (prognozes uzvarai ir 15%) un solo izpildītāja Paula Dukure ar dziesmu “Celebration” (13%), kurai interesanto horeogrāfiju palīdzējis gatavot Agris Daņiļevičs, solot interesantu priekšnesumu arī fināla koncertam.

Anmary saglabā 7% izredžu uzvarēt nacionālajā atlasē, citiem izpildītājiem bukmeikeri prognozē mazāk nekā 6% izredžu uzvarēt un pārstāvēt Latviju starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā.

Nacionālajā finālā piedalās šādas dziesmas:

1. “My World” (Rūta Dūduma),  
2. “I Want You Back” (Samanta Tīna & Dāvids Kalandija),  
3. “Disco Superfly” (“PeR”),  
4. “Stars Are My Family” (“Triānas parks”),
5. “Celebration” (Paula Dukure)
6. “We Can Change The World” (Andris Ābelīte),
7. “Beautiful Song” (Anmary),  
8. “You Are a Star” (Elizabete Zagorska),  
9. “Music Thief” (“Mad Show Boys”),  
10. “She’s a Queen” (Roberts Pētersons).

To, kura dziesma pārstāvēs Latviju uz Eirovīzijas starptautiskā dziesmu konkursa skatuves Baku, noskaidros balsošanā. Balsot varēs gan televīzijas skatītāji, gan žūrija desmit cilvēku sastāvā. Rezultātus noteiks skatītāju un žūrijas kopvērtējums attiecībā 50 pret 50.

Starptautiskais Eirovīzijas dziesmu konkurss notiks Azerbaidžānas galvaspilsētā Baku no 22.līdz 26.maijam.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+