×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.7°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
21. februāris, 2016
Drukāt

Bukmeikeri prognozē, kurš uzvarēs Eirovīzijas atlasē (1)

Foto - Skaties.lvFoto - Skaties.lv

“Skaties lv” atklāj, ka bukmeikeri uzvaru Eirovīzijas atlasē prognozē dziedātājam Justam Sirmajam, paredz sporta totalizators 11.lv. Uzvara konkursā novērtēta ar 49% varbūtību.

Dziedātājs, kurš Eirovīzijas atlasē piedalās kā Justs, spēcīgā vokāla un vizuālā tēla dēļ jau ir kļuvis par konkursa Supernova sensāciju, un sporta totalizators 11.lv prognozē Sirmā uzvaru un iespēju pārstāvēt Latviju Eirovīzijas dziesmu konkursā. Šāda iespēja novērtēta ar likmes koeficientu 1,57, kas atbilst 49% varbūtībai.

“Dziedātājs ir apliecinājis sevi skatītāju priekšā, saņemot lielu atsaucību un ovācijas,” stāsta sporta totalizatora vadītājs Toms Piliksers. “Ekspertus pārliecina viņa spēcīgais vokāls, kas noteikti dos Justam labas izredzes pusfinālā, bet fināla uzvarētāju noteiks skatītāju balsojums, kur Justs ir izteikts favorīts.”

Tālāk seko dziedātājs Markus Riva ar dziesmu I Can, kura iespēja triumfēt Eirovīzijas atlasē tiek vērtēta ar 22% varbūtību (likmes koeficients 3,60). “Kaut arī izpildītājs ir labi sagatavojies un nāk ar stabilu fanu pulku, kas, visdrīzāk, sagādāja viņam uzvaru otrās atlases kārtas skatītāju balsojumā, tomēr arī šoreiz dziedātājam būs jāsamierinās ar otro vietu, jo Justs kā sensācija piesaista lielāku uzmanību,” papildina Piliksers.

Iespēja, ka šī gada Eirovīzijas dziesmu konkursā Latviju pārstāvēs melodiskā metāla žanra grupa Catalepsia ar dziesmu Damnation, tiek novērtēta ar 15% varbūtību (5,20). Savukārt pārējo dalībnieku izredzes tiek vērtētas ar 6% vai zemāku varbūtību.

Eirovīzijas dziesmu konkursa fināls notiks 14. maijā Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. vai tad sogad Konçita 2 nebùs?

Draugiem Facebook Twitter Google+