Apbrīno

Bukmeikeri prognozē otro “Supernovas” pusfināla četrinieku 16


Dziedātājs Markus Riva
Dziedātājs Markus Riva
Foto – Leta

Šo svētdien, konkursa “Supernova 2017” līdzjutējiem būs iespēja uzzināt nākamo četrinieku, kas startēs pusfinālā un cīnīsies par iespēju pārstāvēt Latviju “Eirovīzijā”. Pagaidām “biļetes” uz pusfinālu jau piešķirtas tādiem māksliniekiem kā Lauris Valters, Linda Leen, Miks Dukurs un grupai “Franco Franco”. Savukārt par šīs atlases kārtas pusfināla pretendentiem “Triobet” bukmeikeri uzskata Markusu Rivu, grupu “Triana Park”, kā arī mūziķus The Ludvig un Miku Galvenovski.

Mūziķis Markus Riva klausītājus kārtējo reizi pārsteigs ar dziesmu, kurai gan vārdus, gan mūziku sarakstījis viņš pats. “Triobet” bukmeikeri uzskata, ka Rivam pastāv vislielākā jeb 80% iespējamība turpināt dalību konkursa pusfinālā. Arīdzan Latvijas ekstravagantākajai grupai “Triana Park” ar “lipīgo” dziesmu “Line”, pēc bukmeikeru domām, pastāv 71% varbūtība iekļūt pusfinālā. Līdzīgas izredzes, kas ir 68% lielumā, ir mūziķim The Ludvig, viņš klausītājus iepriecinās, dziedot par pirmo mīlestību. Provizorisko “Supernova 2017” pusfinālistu sarakstu noslēdz Miks Galvanovskis, bukmeikeri norāda, ka šim mūziķim pastāv 58% iespējamība piedalīties pusfinālā.

Jaunajai dziedātājai Santai Daņeļevičai, kas klausītājus priecēs ar dziesmu, par iedvesmu un dzīvību, bukmeikeri piedēvē 57% iespējamību vēl vienu reizi kāpt uz “Supernova 2017” skatuves. Savukārt mūziķu apvienība “Laura Lo”, kurai pievienojies Chris Oak, klausītājiem piedāvā romantisku skaņdarbu par sajūtām, kuras pārņem iemīlēšanās brīdī. “Triobet” bukmeikeri norāda, ka apvienībai pastāv 50% iespēja turpināt dalību konkursā “Supernova 2017”. Līdzīgi dziedātājam Tomam Kalderauskim, tāpat kā iepriekšminētajam duetam, piemērota 50% varbūtība palikt konkursā. Kalderauskis dzied par ticību saviem spēkiem un par nosprausto mērķu sasniegšanu.

Grupas “The HiQ”, kura skaņdarbu par mīlestību izpilda krievu valodā, tāpat kā dziedātājās Katrines Lukinas izpildītajai dziesmai tiek piedēvētas 20% iespējas tikt tālāk. Uz pusi mazāka iespējamība turpināt dalību konkursā ir grupai “My Radiant You” un dziedātājai Up.
LA.lv