×
Mobilā versija
Brīdinājums +10°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
9. maijs, 2014
Drukāt

Bukmeikeri prognozē PČ hokejā favorītus un Latvijas izredzes

foto: AFP/LETAfoto: AFP/LETA

Favorīti uz uzvaru Pasaules čempionātā hokejā ir vienkārši izskaitļojami, savukārt Latvijas izredzes kvalificēties ceturtdaļfināliem ir tikai 20%, prognozē spēļu uzņēmumā “Optibet”. Rezultatīvākais spēlētājs Latvijas izlases vidū, visdrīzāk, būs Kaspars Daugaviņš, Zemguss Girgensons vai Miķelis Rēdlihs.

9.maijā Baltkrievijā sāksies Pasaules čempionāts hokejā. Jau trešo gadu 16 komandas tiek sadalītas divās apakšgrupās (pa astoņām komandām), un izslēgšanas spēlēm kvalificējas katras grupas četras labākās komandas. Latvija šajā čempionātā ir B apakšgrupā.

A apakšgrupa
A apakšgrupā spēlēs Kanāda, Zviedrija, Čehija, Slovākija, Norvēģija, Dānija, Francija un Itālija. Mūsuprāt, galvenie favorīti, kuri saglabā ļoti līdzīgas izredzes uzvarēt grupā, ir Kanāda un Zviedrija. Taču kā galveno konkurenti šīm izlasēm jānosauc Čehijas hokejisti. Nelielas izredzes uzvarēt grupā, mūsuprāt, ir arī Slovakijas izlasei, pārējām četrām komandām tās ir tikai teorētiskas.
Optibet prognozes par uzvaru grupā: Kanāda 35%, Zviedrija 35%, Čehija 21%, Slovākija 6%

B apakšgrupa
B apakšgrupā sacentīsies Krievija, Somija, ASV, Šveice, Baltkrievija, Latvija, Vācija un Kazahstāna. Mūsuprāt, galvenie favorīti uz uzvaru grupā ir Krievijas hokejisti, kam seko Somijas izlase. Kā trešo un ceturto grupas favorīti mēs uzskatām ASV un Šveices izlases, kam ir diezgan līdzīgas izredzes uzvarēt. Tīri teorētiskas izredzes uzvarēt grupā ir arī Vācijai, Latvijai un Baltkrievijai.

“Optibet” prognozes par uzvaru grupā: Krievija 48%, Somija 28%, ASV 12%, Šveice 8%, Vācija 2%, Latvija un Baltkrievija 1%.

Turnīra favorīti

“Optibet” prognozes uz uzvaru visā turnīrā:

Krievija 26%, Kanāda un Zviedrija 21%, Somija 9%, Čehija 7%, ASV 6%, Šveice 5%, Slovākija 2%…..Latvija 0.17 %.

Par Latvijas izlasi

Latvijas izlases varbūtību kvalificēties ¼ fināliem mēs vērtējam ar 20% varbūtību, taču to, ka mūsu izlase saglabās vietu augstākajā divīzijā vērtējam varam apliecināt ar 77% varbūtību.

Uz Latvijas izlases rezultatīvākā spēlētāja godu, pēc uzņēmuma speciālistu domām, ir trīs galvenie favorīti – Kaspars Daugaviņš 27%, Zemgus Girgensons 25% un Miķelis Rēdlihs 22%. Tālāk seko Vasiļjevs ar 7,5 % varbūtību un Aleksandrs Ņiživijs ar Mārtiņu Cipuli – katram 4%.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+