×
Mobilā versija
Brīdinājums +21°C
Meldra, Meldris, Melisa
Piektdiena, 20. jūlijs, 2018
21. februāris, 2017
Drukāt

Bukmeikeri “Supernova 2017” finālā uzvaru paredz “Triana Park” (1)

Foto - youtube.comFoto - youtube.com

Nepilna nedēļa atlikusi līdz taps zināms “Supernova 2017” uzvarētājs un Latvijas pārstāvis gaidāmajā “Eirovīzijas” dziesmu konkursā. Starp žūrijas izvēlēto fināla četrinieku, kas cīnīsies par vienīgo ceļazīmi uz starptautisko konkursu, “Optibet” bukmeikeri saskata divus izteiktus uzvaras pretendentus.

Gluži kā atzinis “Universal Music Group” pārstāvis Petri Mannonens, arī “Optibet” bukmeikeru ausīm vislabskanīgākā šķitusi “Triana Park” izpildītā dziesma “Line”, kas novērtēta ar 52% uzvaras iespējamību. Spilgtais Agneses Rakovskas tēls, eiropeiskais skanējums un muzikālā tonalitāte ir tikai daži no aspektiem, kas ļāvuši grupai iegūt favorīta statusu.

Turpat ar 28% uzvaras varbūtību uz pēdām min “The Ludvig” ar dziesmu “I’m In Love With You”. Kā atzīst “Optibet” eksperti, puisim izdevies savaldzināt krietnu daļu klausītāju, ko apliecina jau teju 100 000 šīs dziesmas klausījumu mūzikas atskaņošanas vietnē “Spotify”. Kāpēc gan šim jaunietim neparūpēties par pārsteigumu tieši izšķirošajās cīņās?

Mazākas izredzes uzvarai konkursā tiek dotas “My Radiant You” (12%) un Santai Daņeļevičai (8%). Abi šie izpildītāji sevi godam pieteikuši uz TV muzikālās skatuves, ko apliecina dalība fināla kārtā, tomēr pēc bukmeikeru domām šo izpildītāju dziesmas sevī mazāk iekļauj “Eirovīzijas” formāta skanējumu.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Latvieši neprot izcelties ar priekšnesuma gaumīgumu un mūzikas oriģinalitāti, taču prot ar to lepoties.

Draugiem Facebook Twitter Google+