×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.7°C
Janīna, Linda
Otrdiena, 21. augusts, 2018
24. novembris, 2016
Drukāt

Bukmeikeri uzvaru šovā “Izklausies redzēts” prognozē Dinārai Rudānei

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Svētdien, 27. novembrī noslēgumu piedzīvos iemīļotais pašmāju muzikālais televīzijas šovs “Izklausies redzēts”. “Triobet” bukmeikeri sekoja līdzi “Izklausies redzēts” raidījumiem un ir pārliecināti, ka noslēgumā uzvaru gūs Dināra Rudāne.

Noslēguma raidījumā par uzvaru un naudas balvu, kas tiks ziedota cēlam mērķim, cīnīsies četras dāmas – Dināra Rudāne, Rūta Dūduma, Ieva Sutugova un Jana Key. Šis raidījums no visiem iepriekšējiem atšķirsies ar to, ka viss būs skatītāju rokās, jo uzvarētājs tiks noteikts pēc līdzjutēju balsojuma. Četras, nu jau iemīļotas, raidījuma “Izklausies redzēts” dāmas iejutīsies ne tikai Latvijā, bet arī visā pasaulē zināmu personāžu tēlos.

Skatītāju simpātijas un uzvaru Dināra Rudāne centīsies iegūt iejūtoties šarmantās Vitnijas Hjūstones tēlā. Rudānei ir diezgan liela iespēja gūt uzvaru, kā nekā viņa jau ir bijusi vairāku raidījumu līdere. “Triobet” bukmeikeri Dināras iespējai plūkt laurus trešajā “Izklausies redzēts” sezonā piedēvējuši 35% iespējamību.

Par nākamo iespējamāko uzvaras pretendenti bukmeikeri izvirzījuši dziedātāju Janu Key. Viņa finālā iejutīsies pretējā dzimuma tēlā, izpildot kādu no pasaules slavenā dziedātāja Prinsa skaņdarbiem. Jana ir piedalījusies daudzos šovos un pat Eirovīzijā. Aktivitāte un dalība tajos ir padarījusi viņu vairāk atpazīstamu, kā arī kopā ar Janas lielisko vokālu un spēju iejusties tēlos, bukmeikeri uzskata, ka viņa ir nopietna uzvaras pretendente. Tāpēc iespējai tikt pie uzvaras viņi piešķīruši 25% varbūtību.

Atraktīvā un sabiedrībā zināmā dziedātāja Ieva Sutugova šova finālā attēlos provokatīvo amerikāņu dziedātāju Mailiju Sairusu. Aktīvie šova skatītāji noteikti ir pamanījuši, ka Ievai labi izdodas attēlot dažāda žanra māksliniekus gan viņu vokālu, gan kustības, kā arī vizuālo izskatu. “Triobet” bukmeikeri Sutugovai prognozē 21% iespējamību saņemt augstāko skatītāju balsojumu.

Dziedātāja un vokālā pedagoģe Rūta Dūduma “Izklausies redzēts” noslēguma epizodē skatītājus priecēs attēlojot multiplikācijas filmas “Frozen” galveno personāžu – skaisto Elzu. “Triobet” bukmeikeri Rūtas varbūtībai kāpt uz goda pjedestāla pirmās vietas pakāpiena sniedz 19% iespēju.

Fināla “Izklausies redzēts” raidījums norisināsies šo svētdien kanālā “TV3” plkst. 20.00, nepalaid garām un seko līdzi. Iespējams arī tevis izvirzītās prognozes gūs apliecinājumu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+