×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.6°C
Hermīne, Estere
Pirmdiena, 16. jūlijs, 2018
25. janvāris, 2017
Drukāt

Bukultos top jau skandālā iekļuvusī basketbolista Andra Biedriņa ģimenes māja

Foto - LETAFoto - LETA

Vieta Lielā Baltezera krastā bijušajam NBA basketbolistam Andrim Biedriņam ir īpaša. Kā raksta žurnāls “Kas Jauns”, jau pirms septiņiem gadiem beidzot profesionālā basketbolista karjeru, viņš kopā ar sievu Madaru abu bērniem apmetās uz dzīvi vienā no miljonāram Jūlijam Krūmiņam piederošajiem savrupnamiem īpašumā “Senču sils”.

Nu ģimene nolēmusi, ka ir laiks celt pašiem savu māju, taču satraukušies par sāktajiem būvdarbiem ir apkārtējie iedzīvotāji, jo Andris pie sava īpašuma ir iecerējis izveidot un jau pasūtījis “Publisko gājēju taku ar laipu gar Lielo Baltezeru”. Satraukuma pamats – vai arī turpmāk ikviens varēs brīvi piekļūt ūdenstilpnei. Valts Vides dienests konstatējis, ka darbība noris desmit metru aizsargjoslā, kā arī notiek teritorijas līmeņa paaugstināšana.

TV3 raidījumam “Bez tabu” Biedriņa advokāts Kārlis Tračums norādījis, ka projekta mērķis ir likuma noteiktajā kārtībā labiekārtot Andra Biedriņa īpašumam piegulstošo teritoriju, nodrošinot iedzīvotājiem brīvu pārvietošanos, jo jau vēsturiski tauvas joslā ir izveidojusies taka ar iecienītu peldvietu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+