Mobilā versija
+23.0°C
Vineta, Oļegs
Ceturtdiena, 17. augusts, 2017
14. septembris, 2014
Drukāt

Buļļupē no sēkļa novelk Polijas jahtu

Foto-LETAFoto-LETA

13.septembra vakarā Jūras spēku flotiles patruļkuģis “Klinta” palīdzējis no sēkļa novilkt kādu Polijas jahtu, uz kuras atradās deviņi cilvēki.

Kā informēja Jūras spēku flotiles Krasta apsardzes dienesta sabiedrisko attiecību speciāliste Līva Veita, vakar plkst. 21.34 Krasta apsardzes dienesta Jūras meklēšanas un glābšanas koordinācijas centrs saņēma informāciju no Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta, ka Buļļupē pie Mīlestības saliņas uz sēkļa atrodas Polijas jahta “Miracle”.

Jahtai palīdzību centās sniegt blakus esošais kuteris “Progress”, taču tā jauda nebija pietiekama šādiem glābšanas darbiem.

Ņemot vērā apstākļus, jahtas novilkšanu no sēkļa veica patruļkuģis “Klints”. Pēc jahtas vizuālās apsekošanas bojājumi netika konstatēti.

Pievienot komentāru

"Oligarhu sarunas": KNAB deputātiem neļauj kopēt lietas. Prokurori atbild - paši vainīgi! (5)"Oligarhu lietas" parlamentārā izmeklēšanas komisija turpina skaidrot, vai krimināllietas izbeigšana bijusi pamatota. Vakardienas sēdē uzzinājām, ka deputāti nonākuši grūtībās, jo KNAB neļauj kopēt un nest līdzi divus svarīgus lēmumus, kas pievienoti krimināllietā.
Draugiem Facebook Twitter Google+