Mobilā versija
+4.2°C
Īrisa, Irīda, Airisa
Sestdiena, 22. oktobris, 2016
14. septembris, 2014
Drukāt

Buļļupē no sēkļa novelk Polijas jahtu

Foto-LETAFoto-LETA

13.septembra vakarā Jūras spēku flotiles patruļkuģis “Klinta” palīdzējis no sēkļa novilkt kādu Polijas jahtu, uz kuras atradās deviņi cilvēki.

Kā informēja Jūras spēku flotiles Krasta apsardzes dienesta sabiedrisko attiecību speciāliste Līva Veita, vakar plkst. 21.34 Krasta apsardzes dienesta Jūras meklēšanas un glābšanas koordinācijas centrs saņēma informāciju no Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta, ka Buļļupē pie Mīlestības saliņas uz sēkļa atrodas Polijas jahta “Miracle”.

Jahtai palīdzību centās sniegt blakus esošais kuteris “Progress”, taču tā jauda nebija pietiekama šādiem glābšanas darbiem.

Ņemot vērā apstākļus, jahtas novilkšanu no sēkļa veica patruļkuģis “Klints”. Pēc jahtas vizuālās apsekošanas bojājumi netika konstatēti.

Pievienot komentāru

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (65)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (4)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+