×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.7°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
2. janvāris, 2013
Drukāt

Buļļupē noslīcis zemledus makšķernieks

Foto - LETAFoto - LETA

Ilustratīvs attēls

Vakar, 2013.gada pirmajā dienā, Rīgā, Buļļupē, noslīcis zemledus makšķernieks, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) preses pārstāve Inga Vetere.

Glābēji vakar plkst.13.55 saņēma izsaukumu uz Buļļupi, kur iepretim Lielās ielas galam zem ūdens bija pakļuvis cilvēks. Ierodoties notikuma vietā, VUGD darbinieki apmēram 300 metru attālumā no krasta pamanīja makšķernieka piederumus un āliņģi.

Palīgā tika pieaicināti Rīgas Pašvaldības policijas (RPP) ūdenslīdēji, kuri, veicot meklēšanas darbus zem ūdens, atrada aptuveni 60 gadus veca vīrieša mirstīgās atliekas.

Notikušā apstākļus noskaidros Valsts policija.

Pērn VUGD darbinieki no ūdens izcēluši 105 noslīkušu cilvēku mirstīgās atliekas, tajā skaitā četri noslīkušie atrasti 2012.gada janvārī, kad ūdenskrātuves klāja bieza ledus kārta. Taču meklēšanas darbus zem ūdens veic arī RPP ūdenslīdēji un Nacionālo bruņoto spēku Jūras spēku flotiles Krasta apsardzes dienests, līdz ar to zem ūdens meklēto noslīkušo cilvēku skaits ir daudz lielāks.

VUGD atgādina, ka ledus šajā siltajā laikā kļūst trausls, tāpēc pastaigāties un makšķerēt uz tā ir ļoti bīstami. Īpaši bīstamas ir tās vietas ūdenstilpēs, kas atrodas niedru un krasta tuvumā, zem tiltiem, pārvadiem, kā arī tur, kur ieplūst siltāki ūdeņi.

Ja cilvēks ielūzis ledū, apkārtējiem nekavējoties ir jāizsauc glābšanas dienests, zvanot uz tālruni 112.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+