Sports
Ziemas sports

Buļs un Ekmanis uz kērlinga sacensībām izaicina Latvijas izlasi0

Gaidot Ziemas Olimpiskās spēles, LMT Viedtelevīzija piedāvā raidījumu OLIMPISKAIS IZAICINĀJUMS par mūsu olimpiešiem un viņu ceļu līdz nozīmīgajam startam Dienvidkorejā. Jaunākajā raidījuma epizodē Olimpiskais reportieris Edgars Buļs tiekas ar Latvijas sieviešu kērlinga izlasi, lai spertu pirmos soļus šajā ziemas sporta veidā. Neskatoties uz neilgo pieredzi, Buļs ir apņēmies gūt panākumus!

Olimpiskais reportieris agrā rīta stundā ir ieradies Latvijā vienīgajā specializētajā Kērlinga hallē Rīgā, Purvciemā, lai noskaidrotu, ko īsti kērlingā dara uz ledus, kā pareizi metami akmeņi, un kādēļ spēlē tiek izmantotas birstes. Teorētiskai apmācībai seko arī reāla prakse, un pēc intensīva treniņa Buļs ir pārliecināts, ka kopā ar komandas biedrenēm, sieviešu izlases labākajām spēlētājām Ievu Krustu un Ivetu Stašu-Šaršūni ir gatavi stāties pretī konkurentiem. Taču uz ledus kērlinga spēlē Edgara komandai būs jāsacenšas ar Latvijas Bobsleja federācijas ģenerālsekretāra Zinta Ekmaņa un Latvijas Kērlinga asociācijas ģenerālsekretāra Arta Zenteļa komandu. Vai ziemas Rokijs Edgars Buļs izcīnīs uzvaru? To noskaidrosim jaunākajā raidījuma OLIMPISKAIS IZAICINĀJUMS epizodē!

Raidījuma OLIMPISKAIS IZAICINĀJUMS 13 sērijās Latvijas ziemas sporta veidu atlēti atklās savu mērķtiecīgo gatavošanos Olimpiādei. Tas skatāms arī LMT Viedtelevīzijā, lietotnē LMT Straume un internetā, kur pieejama programma visām raidījuma sērijām.

Jau februārī LMT olimpiskais reportieris Edgars Buļs kopā ar Latvijas izlasi dosies uz Ziemas Olimpiskajām spēlēm Dienvidkorejā, lai ik dienu ziņotu par aktuālākajiem notikumiem un mūsējo panākumiem.

Skatītāji aicināti atbalstīt mūsu sportistus ceļā uz Olimpiādi un iesaistīties Twitter diskusijās ar tēmturi #LatvijaKorejā.

LA.lv
LE
LETA
Sports
Lakučs atklāti par atlūgumu – daži vecāki uzskatīja, ka es BMX neko neesmu devis
5 stundas
LE
LETA/LA.LV
Sports
Divi latvieši F-2 pasaules čempionāta desmitniekā
5 stundas
LA
LA.LV
Sports
Izcila personība Latvijas sportā. Alfonam Jēgeram – 100
6 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LA
LA.LV
Veselam
Trakumsērgu atved no Āzijas: Daugavpilī mirušo sievieti nebija iespējams izglābt
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Latgalē veiktas nežēlīgas laupīšanas: aizturēti divi sevišķi bīstami noziedznieki 1
1 stunda
LE
LETA
Sports
WADA uz četriem gadiem diskvalificē Krieviju
4 stundas
EL
Egils Līcītis
Latvijā
Egils Līcītis: Rīga jāatpūtina no Ušakova un viņa sekotājiem 2
1 stunda
LE
LETA
Dabā
Brīžiem līs, vietām gaidāms arī sniegs. Prognoze otrdienai
2 stundas