×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
13. oktobris, 2012
Drukāt

Bumbas eksplozijā Pakistānas ziemeļrietumos 16 bojāgājušie

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Automašīnā ievietotas bumbas eksplozijā sestdien, 13.oktobrī, Pakistānas ziemeļrietumu pilsētā Daraadamhelā gājuši bojā vismaz 16 cilvēki, bet 30 ievainoti, paziņoja vietējās amatpersonas.

Bumba eksplodēja cilšu kontrolētās pilsētas galvenajā tirgū pie vietējās pret nemierniekiem vērstās miera komitejas biroja.

Vietējais cilšu drošības dienesta pārstāvis Širins Guls teica, ka uzbrukuma mērķis bijis vietējā miera komiteja, bet pagaidām neviens par eksploziju nav uzņēmies atbildību. Tāpat nav zināms, cik miera komitejas pārstāvju gājuši bojā vai ir ievainoti, jo bumba eksplodēja ļaužu pilnā ielā un upuru vidū ir daudz tirgotāju.

Miera komitejas sastāvā ir separātisko grupējumu bijušie kaujinieki, kas pametuši savus kolēģus islāmistu nemiernieku grupējumā “Taleban” un izveidojuši miliciju, atbalstot vietējo vecaju un valdības centienus cīņā pret kaujiniekiem, stāstīja vietējās izlūkošanas pārstāvis.

Pusautonomā Daraadamhela atrodas starp Pakistānas ziemeļrietumu pilsētām Pešavāru un Kohatu. Tajā notikuši vairāki pašnāvnieku uzbrukumi un eksplozijas, par kuru sarīkošanu atbildību uzņēmās “Taleban”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+