Mobilā versija
-3.8°C
Antons, Antis, Antonijs
Trešdiena, 18. janvāris, 2017
8. jūnijs, 2016
Drukāt

Bundestāgs aicina

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Līdz 30. jūnijam iespējams pieteikties Vācijas Bundestāga Starptautiskajai parlamenta stipendijai. Tā paredzēta jauniešiem līdz 30 gadu vecumam, kuri prot vācu valodu, ieguvuši augstāko izglītību un interesējas par Vāciju un politiku. Stipendijas ieguvēji strādā piecus mēnešus Vācijas Bundestāgā. Vienlaikus viņi var vienu semestri mācīties kādā no Berlīnes universitātēm, kā arī apmeklēt Vācijas politisko fondu rīkotus seminārus. Vācijas Bundestāgs ik gadu uzņem 120 jauniešus no 41 valsts. Stipendija ir 500 eiro mēnesī, taču Bundestāgs apmaksā arī dzīvošanu, ceļa izdevumus un apdrošināšanu. Vairāk: https://www.bundestag.de/ips.

Pievienot komentāru

VIDEO: Pārdaugavā no kravas automašīnas izbirst kastes ar alu (1)Rīgā šodien, kravas automašīnai strauji bremzējot, uz ielas izbirušas kastes ar alu, pastāstīja Valsts policijas preses pārstāve Līna Kaļķe.
"Jā, jā, jā, kļūdījāmies!" Auto žurnālists Pauls Timrots par "Zebras" traci (2)“Jā, jā, jā, kļūdījāmies! Esam gatavi saņemt līgumā noteikto sodu par pērnā gada sižetiem, kas tapa sadarbībā ar Rīgas domes Satiksmes departamentu.
Draugiem Facebook Twitter Google+