Mobilā versija
+4.2°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
8. jūnijs, 2016
Drukāt

Bundestāgs aicina

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Līdz 30. jūnijam iespējams pieteikties Vācijas Bundestāga Starptautiskajai parlamenta stipendijai. Tā paredzēta jauniešiem līdz 30 gadu vecumam, kuri prot vācu valodu, ieguvuši augstāko izglītību un interesējas par Vāciju un politiku. Stipendijas ieguvēji strādā piecus mēnešus Vācijas Bundestāgā. Vienlaikus viņi var vienu semestri mācīties kādā no Berlīnes universitātēm, kā arī apmeklēt Vācijas politisko fondu rīkotus seminārus. Vācijas Bundestāgs ik gadu uzņem 120 jauniešus no 41 valsts. Stipendija ir 500 eiro mēnesī, taču Bundestāgs apmaksā arī dzīvošanu, ceļa izdevumus un apdrošināšanu. Vairāk: https://www.bundestag.de/ips.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteni (1)Kāda veida noziedzīgus nodarījumus un cik bieži izdara psihiski slimas personas, nezina pat atbildīgās amatpersonas.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (26)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+