Latvijā
Kriminālziņas

Bunkus slepkavības lietā policija lūdz atsaukties videoreģistratoru īpašniekus0


Maksātnespējas administratora Mārtiņa Bunkus slepkavības vieta Rīgā, 30.05.2018.
Maksātnespējas administratora Mārtiņa Bunkus slepkavības vieta Rīgā, 30.05.2018.
Foto – LETA/Reuter

Autovadītāji, kuri atradās maksātnespējas administratora Mārtiņa Bunkus slepkavības vietas rajonā, aicināti sazināties ar policiju un iesūtīt video reģistratora ierakstus, aģentūru LETA informēja Valsts policija (VP).

Izmeklējot 30.maijā, Aizsaules ielā 1 notikušo slepkavību, kur ar vairākiem šāvieniem nogalināts Bunkus, policija aicina autovadītājus, kuri trešdienas rītā, laikā no plkst.8 līdz 9, atradās Mežaparka, Sarkandaugavas un Brāļu kapu rajonā, pārskatīt savu video reģistratoru ierakstus un sazināties ar policiju. Iespējams, video reģistrators fiksējis kādu autotransportu, cilvēkus vai situācijas, kas var būt ļoti nozīmīgas izmeklēšanai.

Izmeklētāji lūdz sazināties ar policiju pa e-pastu “izmekletajiem@vp.gov.lv”, kur var nosūtīt saiti ar videofaila atrašanās vietu vai arī sazināties pa tālruni 67 014 002. Gadījumos, kad būs nepieciešams augšupielādēt failu, izmeklētāji ar autovadītājiem vienosies par veidu, kā to izdarīt.

Izmeklētājus interesējošā teritorija aplūkojuma šeit.

Policija anonimitāti garantē.

Saistītie raksti

LETA jau ziņoja, ka zvērināts advokāts, maksātnespējas administrators Bunkus tika nošauts savā automašīnā “Range Rover” trešdienas rītā plkst.8.40 Rīgā, Aizsaules ielā 1, blakus Meža kapiem.

Notikuma vietā redzēta arī kāda “Volkswagen” furgona tipa automašīna ar tentu, kas neilgi pēc slepkavības tika atrasta degam netālu – pie krematorijas.

Policijā jau 2016.gadā sākts kriminālprocess par draudiem Bunkum. Šajā lietā aizdomās turēto nav.

LA.lv