Mobilā versija
+17.7°C
Pēteris, Pāvils, Pauls, Paulis
Trešdiena, 28. jūnijs, 2017
11. aprīlis, 2017
Drukāt

Burāšanas sezona gatavojas startam

Foto-LETAFoto-LETA

Rīgas ostā līdz ar pavasari jau ir atklāta jaunā burāšanas sezona. Jahtkluba komandors Jānis Grīslis prognozē, ka aktīvā sezona sāksies tuvāko divu nedēļu laikā, kas nozīmē, ka jāsagatavo ne vien pašas jahtas, bet arī to piestātnes. Latvijā ir reģistrēts aptuveni 500 jahtu, un daļai no tām mājvieta ir kādā no Rīgas brīvostā esošajiem jahtklubiem.

Kamēr jahtu sezona īsti vēl nav sākusies, Burāšanas akadēmijas jaunieši Ķīpsalā to jau ir atklājuši un kaļ plānus nākotnei. Pēdējo gadu laikā burāšanas centrā izveidojusies gana liela un spēcīga starptautiskās klases Platau25 laivu flote. Nākotnē Burāšanas akadēmija vēlas šo sporta veidu pacelt vēl augstākā līmenī.


Rīgā šogad gaidāmi arī dažādi krāšņi burāšanas pasākumi, piemēram, notiks Baltijā lielākās regates “Muhu Vein” 60 gadu jubilejas svinības, kuru laikā Rīgā piestās aptuveni 120 jahtu. Savukārt Rīgas svētku laikā gaidāms burinieku festivāls.

Raksts tapis sadarbībā ar “LDz”

Pievienot komentāru

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (3)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+