×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.9°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
19. septembris, 2013
Drukāt

Burlaki piesavinās 26 “Baltic Taxi” planšetdatorus (papildināts)

LETALETA

Valsts policija sākusi kriminālprocesu par 26 taksometru kompānijai “Baltic Taxi” piederošu planšetdatoru zādzību.

 

Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļas pārstāvis Toms Sadovskis pavēstīja, ka pirmdien Brasas iecirkņa darbinieki saņēma iesniegumu no “Baltic Taxi” par 26 planšetdatoru zādzību. Uzņēmuma pārstāvis pastāstīja, ka planšetdatori ir pazuduši no kāda “Baltic Taxi” apkalpojošā uzņēmuma telpām Krustabaznīcas ielā. Visi 26 “Samsung” markas planšetdatori bijuši aprīkoti ar speciālu taksometra vadības programmatūru.

Par notikušo ir sākts kriminālprocess, pašlaik Brasas iecirkņa darbinieki skaidro iespējamās vainīgās personas, kā arī meklē nozagtās ierīces.

Policija lūdz atsaukties ikvienu, kurš tirdzniecībā pamana aizdomīgas izcelsmes planšetdatorus, kā arī ikvienu, kam ir jebkāda veida informācija, kas varētu palīdzēt izmeklēšanā, zvanot uz tālruņu numuriem 67030675 vai 110.

“BalticTaxi” komunikācijas konsultante Ligita Brodiņa skaidro minētās zādzības dēļ esot radītas dīkstāves līdz brīdim, kad tiks nodrošināts darbam nepieciešamais aprīkojums.

Viņa informē, ka 26 “BalticTaxi” piederoši planšetdatori tika nozagti laikā, kad uzņēmuma taksometri atradās SIA “Motur serviss” teritorijā, kas nodrošina “BalticTaxi” taksometrus ar tiem nepieciešamo komplektāciju, sagatavošanu darbam, kā arī veic remontdarbu pakalpojumus.

Zādzība notikusi “Motur serviss” telpās no seifa, bez redzamām ielaušanās pazīmēm. “BalticTaxi” iesniedzis zādzības pieteikumu Valsts policijā, savukārt atbildību par notikušo uzņēmusies “Motur serviss” vadība. Saistībā ar notikušo ierosināts kriminālprocess un notiek zādzības apstākļu noskaidrošana.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+