Horoskopi un mistika
Horoskopi

Burtiski peldas mīlestībā! Horoskops pa dekādēm: 2.jūlijs – 3.oktobris.0

Horoskops saskaņā ar dekādēm

Astrologi profesionāļi sadala dekādēs katru zodiakālo periodu. Piemēram, ja viņi runā par cilvēku, kas dzimis Dvīņu zīmē, viņi precizē, ka Svaru otrajā dekādē.

Dekāde ir 10 dienas, kuru ietekmē konkrēts debesu spīdeklis. Katra no zodiaka zīmēm sadalās trijās dekādēs, tāpēc kopā sanāk 36 dekādes. Kas attiecas uz raksturojumiem, tad tie ir daudz precīzāki salīdzinājumā ar parasta horoskopa raksturojumiem.

2.jūlijs- 11.jūlijs

Šiem cilvēkiem ir labi attīstīta intuīcija, kas regulāri palīdz viņiem izvairīties no nepatikšanām un gūt panākumus. Viņiem vienmēr ir skaidrs mērķis. Šāda cilvēka galvenais dzīves uzdevums ir noticēt sev un saviem spēkiem. Ja tas izdosies, dzīve sniegs arvien jaunus patīkamus pārsteigumus.

12. jūlijs – 22.jūlijs

Šiem cilvēkiem vajadzētu būt laipnākiem, nebūt tik aizdomīgiem un atvērties apkārtējiem. Viņiem jābūt iecietīgākiem un jāsaprot, ka ne vienmēr vajag kaut ko atkarot, apkārtējie, kā likums, ir labvēlīgi. Ja izdosies pārvarēt šos trūkumus, baiļu sajūta un neizlēmība uzreiz izzudīs, bet cilvēks spēs veidot saskarsmi un būvēt attiecības.

23.jūlijs – 2.augusts

Šis ir ļoti sīksts cilvēks, viņš apveltīts ar neticami spēcīgu neatlaidību. Viņš ir aprēķinātājs, ambiciozs un egoistisks. Šim cilvēkam ir slikta humora izjūta vai vispār tās nav, tāpēc viņam ir ļoti ass un nepatīkams raksturs.

Taču pārbaudījumi, kurus liktenis viņiem piespēlē, tiem ir pa spēkam. Tie ir cilvēki, par kuriem saka, ka pasaule turas uz viņu pleciem. Viņiem ir labi attīstītas prasmes racionālā pašvērtējuma jomā, bet kopīgi ar noslieci uz analīzi šīs īpatnības ir izveidojušas šajos cilvēkos augsti attīstītas taisnīguma jūtas un prasmi tiekties pēc patiesām vērtībām.

3.augusts – 12.augusts

Šo cilvēku enerģētika ir ļoti saulaina, gaiša un viegla. Viņi nav ambiciozi, par panākumiem viņi priecājas bez liekas lielīšanās, bet zvaigžņu slimība – tas vispār nav par viņiem. Viņi ir optimisti, kas ļauj viņiem viegli sasniegt savus mērķus.

13.augusts – 22.augusts

Pirmoreiz iepazīstoties ar šādu cilvēku, var šķist, ka viņš ir nedaudz augstprātīgs. Tomēr tā ir tikai maska, jo dzīve viņu iemācījusi būt tādam. Šim cilvēkam ārkārtīgi svarīgi iemācīties atslābināties, jo milzīgs daudzums problēmu rodas no tieši no pārpūles. Vēl viņam jābūt maigākam pret tuviem cilvēkiem.

23.augusts – 2.septembris

Šiem cilvēkiem raksturīgs pieprasīt no apkārtējiem bez ierunām izpildīt dažāda veida instrukcijas un rīkojumus, bet viņi paši ne vienmēr tos veic perfekti. Šādi cilvēki biežāk nekā citi nonāk nestandarta situācijās, viņiem nereti nākas taisnoties par to, ko viņi nav darījuši. Viņus bieži apsūdz par dažādām kļūdām un nodarījumiem.

Šim cilvēkam ir jāiemācās veidot attiecības ar cilvēkiem, noticēt saviem spēkiem un patiesi iemīlēt dzīvi. Un pats galvenais – viņiem vispirms pašiem jāiemācās būt atbildīgiem, pirms prasīt to no citiem.

3.septembris – 12.septembris

Šie cilvēki ir nerimstoši patiesības meklētāji. Viņi neprot būt elastīgi un neiziet uz kompromisu. Viņiem nav nozīmes, kā apkārtējie uztvers viņu vārdus, jo pats galvenais, lai ko tas arī maksātu, ir nosargāt taisnīgumu.

Viņiem ir jāiemācās būt elastīgiem un atcerēties, ka dažkārt patiesība ir rūgta. Protams, neviens nesaka, ka jānostājas uz krāpšanas ceļa, tomēr pastāvēt uz savu taisnību aizmirstot, ko jūt apkārtējie, nav pareizi.

13.septembris – 23.septembris

Saistītie raksti

Šajā periodā dzimuši līdzsvaroti un ļoti mierīgi cilvēki, kam piemīt viegls un jautrs raksturs un kuri dāvā apkārtējiem prieku un siltumu. Viņi ir labvēlīgi un sabiedriski, viņiem ir plašs saskarsmes loks, bet apkārtējie viņu ciena. Par tādiem cilvēkiem pilnīgi pamatoti saka, ka viņi burtiskā nozīmē peldas mīlestībā.

24.septembris – 3.oktobris

Šādi cilvēki vienmēr vēlas sasniegt harmoniju it visā. Viņiem patīk viss skaistais, viņi ir žēlsirdīgi un godīgi. Šādos cilvēkos slēpjas daudz talantu, viņam viegli padodas jebkura lieta, kurai viņš ķeras klāt.

Turpinājums par pārējām dekādēm sekos

Esi pacietīgs, turpinājums par pārējām dekādēm sekos.

Avots: “tayni-mirozdaniya.ru”

LA.lv