×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.3°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
10. aprīlis, 2014
Drukāt

Burtnieki izsludina konkursu par skaistāko novada fotogrāfiju

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Burtnieku novada pašvaldība izsludinājusi fotokonkursu “Burtnieku novada ainavas” novada iedzīvotājiem un visiem novada viesiem, vēsta novada pārstāvji.

Ķerties pie fotoaparāta vai pārskatīt arhīvus aicināts ikviens – gan profesionālis, gan foto entuziasts. Fotogrāfijas, kas atklāj Burtnieku novada skaistākās dabas ainavas un dabas objektus dažādos gadalaikos, jāiesūta līdz 25. maijam. Darbus vērtēs Burtnieku novada pašvaldības mājas lapas un sociālo tīklu lietotāji.

Burtnieku novads var lepoties ar ceturto lielāko ezeru Latvijā – Burtnieku, vēsturisko Burtnieku muižas parku, Latvijā lielāko balto stārķu koloniju, taču tās ir tikai dažas no Burtnieku novada ainavām. Bez jau minētajām vietām ir vēl daudzas citas, ko aicinām atklāt, iepazīt un parādīt citiem.

Lai piedalītos fotokonkursā, dalībniekam līdz 25. maijam jānosūta fotogrāfijas uz e-pastu prese@burtniekunovads.lv vai jānogādā tās Valmieras pagasta pārvaldē.

Fotogrāfiju vērtēšana notiks Burtnieku novada pašvaldības mājas lapā (www.burtniekunovads.lv), sociālajā portālā Draugiem.lv un Facebook.com. Kopumā fotokonkursā būs trīs uzvarētāji, bet 30 populārākās fotogrāfijas tiks iekļautas ceļojošajā izstādē un būs apskatāmas Burtnieku novada pagastos. Arī balsotāju vidū tiks izlozētas pārsteiguma balvas. Uzvarētāju apbalvošana notiks 28. jūnijā Burtnieku novada svētkos, kas šogad risināsies Ēvelē.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+