×
Mobilā versija
Brīdinājums +29°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
4. jūlijs, 2017
Drukāt

Burtnieku jaunieši veidos uzvedumu kopa ar “Dzirnām”

Publicitātes attēls.Publicitātes attēls.

Burtnieku novada svētkos 21. jūlijā novada jaunieši kopā ar deju skolas “Dzirnas” dalībniekiem sāks iestudēt uzvedumu “Džungļu zēns”, LA.lv uzzināja novada pašvaldībā.

Maugļa emocionālo stāstu ar Mārtiņa Brauna mūziku un Agra Daņiļeviča horeogrāfiju izdejos ap 200 dejotāju. Kopdarbs taps biedrības “Pāvulēni” projekta “Viena asins tev un man” ietvaros. Septiņas dienas, no 15. līdz 21. jūlijam, meistarklasēs Burtnieku novada bērni un jaunieši kopā ar astoņiem profesionāliem pedagogiem un deju skolas “Dzirnas” audzēkņiem apgūs deju soli, lai piektdienas vakarā priecētu skatītājus ar krāšņu uzvedumu, kuru papildinās gaismas šovs. Pirms deju uzveduma uzstāsies muzikālā apvienība “4sound” un radošā studija “Notiņas”.

Savukārt 22. jūlijā no plkst.15 Burtnieku muižas parkā būs iespēja apmeklēt vietējo amatnieku, mājražotāju un zemnieku saimniecību tirdziņu. Turpat būs arī radošās darbnīcas, piepūšamās atrakcijas un iespēja pavizināties zirgu pajūgā.

No plkst.17 sāksies latvju danči kopā ar Sēļu kapelu, bet plkst.19 Burtnieku estrādē koncertu sniegs grupa “ElektroFolk” un pēc tam sekos zaļumballe ar grupu “SkinnyCheese” no Limbažiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+