Kultūra
Literatūra

Burtu tirgū arī Guntars Račs ar savu jauno alfabēta dzejoli 0

Publicitātes foto

Lai sagatavotos Zinību dienai, Kalnciema kvartālā 26. augustā no plkst. 10 līdz 16 notiks Burtu tirgus, kurā varēs sagatavoties skolas gaitām, kopā ar Guntaru Raču atvērt jauno alfabēta dzejoli “Kad neviena nav mājās”, kā arī piedalīties darbnīcās, LA.lv uzzināja radošajā kvartālā.

Plkst. 11 – 12 Kalnciema ielas kvartālā notiks bērnu dzejoļu krājuma “Kad neviena nav mājās…” prezentācija kopā ar autoru Guntaru Raču. Kas notiek, kad neviens nav mājās…? Uz to atbildes sniegs Guntars Račs un viņa jaunā alfabēta mācīšanās skaitāmpantiņu grāmata.
Plkst. 12 – 13 – darbnīca kopā ar mākslinieci Ilzi Dambi, kopīgi atdzīvinot priekšmetus un būvējot rotaļlaukumu.
Plkst. 13 – 14 – grāmatas “Sveiks, Vali!” atklāšanas prezentācija kopā ar autoru Lauri Gundaru un grāmatas redaktori Inesi Zanderi. Grāmata “Sveiks, Vali!” ir par mazmeitas mēģinājumiem vectēvam iemācīt sveicināties. Sveicināšanās mākslu praktizēsim arī tirgus laikā.

No plkst. 11 līdz 15 galerijā norisināsies bērnu darbnīca kopā ar GIGI BLOKS, kurā būvēs no lieliem rotaļu klučiem rotaļu māju, pili, cietoksni, būdiņu, žirafi, briedi un pat alfabēta burtus.

Notiks tradicionālais zemnieku tirdziņš, kā arī būs iespējams iegādāties dažādās preces skolai un neparastus plānotājus.

LA.lv