×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.3°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
12. janvāris, 2012
Drukāt

Burunduki dzied atkal

ReklāmfotoReklāmfoto

Šīs nedēļas kino jaunumu piedāvājums ir vairāk nekā skumīgs, tāpēc vērts ir apskatīt to, kas palaists garām iepriekšējās nedēļās. “Alvins un burunduki. Aizburājuši” ir visnekaitīgākais no jaunumiem, tomēr arī tā veidotāji, merkantili aprēķinātāji, ar oriģinalitāti lepoties nevar.

 

Alvins kopā ar brāļiem Teodoru un Saimonu ir nonācis uz kruīza kuģa, un, protams, viņus pavada gan Deivs, gan burundukmeiteņu trijotne, kas attiecībās ievieš arī romantiskākas notis. Taču nelaimīgas sakritības dēļ visi burunduki nonāk aiz borta, lai izpeldētu uz vientuļas salas un sāktu Robinsona Krūzo cienīgu dzīvi. Satikušies ar Zoju, viņi domā, ka viss nokārtosies, taču neviens no mīlīgajiem zvēriņiem pat nespēj iedomāties, kādi piedzīvojumi viņus gaida!

Jau trešā pilnmetrāžas filma par Alvina & Co piedzīvojumiem ir lielisks piemērs naudas pelnīšanai – izmantojot dziesmas un labi zināmus jokus, Holivudas štampiem atbilstošu scenāriju un tā pieklājīgu, taču nebūt ne oriģinālu izpildījumu, burunduku metāliskās balsis Ameriku piedziedāja jau nedēļu pirms Ziemassvētkiem, savācot iespaidīgu kasi, taču ieņēmumu ziņā krietni piekāpjoties šīs franšīzes pirmajām filmām. Filmas autoriem arī nav izdevies sev par labu noskaņot kinokritiķus, jo spēlēt tikai uz bērnības atmiņām – 80. gados ASV bija populāra animācijas sērija par Alvina un viņa kompānijas piedzīvojumiem – un divu iepriekšējo filmu labajiem distribūcijas panākumiem, ir par maz, lai filma paliktu atmiņā kā piedzīvojums, drīzāk – lieka laika nosišana.

 

Būtiskais

“Alvins un burunduki. Aizburājuši”/”Alvin and the Chipmunks: Chipwrecked”, ASV, 2011.

Režisors: Maiks Mičels

Lomās: Džeisons Lī, Deivids Kross, Dženija Sleita, Endijs Baklijs; lomas ierunājuši: Džastins Longs, Metjū Grejs Gablers, Džese Makārtnijs, Kristīna Eplgeita, Anna Farisa, Emija Pēlere, Alans Tadiks

No 13. janvāra “Kino Citadele”, “Citadele” un “Multikino”

 

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+