×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.6°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
23. aprīlis, 2012
Drukāt

Būs bezizmēra četrinieks


kilis_leta5

Kāda ideja paspīd un nodziest, un pēc brīža vairs nav skaidrs – ir tā jāņem par pilnu vai ne. Tas raksturo ministra Ķīļa kunga darba stilu jeb, vienkāršāk sakot, ķīlismu.

 

Pirms kāda laiciņa parādījās skaista doma – likvidēsim nesekmību skolās. Ja cilvēciņš sapelnījis nesekmīgas atzīmes, tad lai pamācās vēl vasarā, bet uz nākamo klasi tiks pārcelts tik un tā. Varētu jau aplaudēt šai domai, ja nebūtu kaut kas līdzīgs jau kādreiz bijis. Vēl atmiņā ir aizgājušie padomju laiki ar toreiz slaveno bezizmēra trijnieku. Kas gan ir gaidāms? Skolotāji (izņemot sava darba fanātiķus) drīz vien aptvers, ka vieglāk ir nevis vēl vasarā ņemties ar nesekmīgo, bet gan ielikt viņam apmierinošu atzīmi. Tikai šoreiz tas būs nevis bezizmēra trijnieks, bet bezizmēra četrinieks. Tātad progress, salīdzinot ar padomju laikiem,
ievērojams… Un sekmības pieaugums neapšaubāms… Vēl tikai jāizdomā, kā
jaunizceptajiem sekmīgajiem tikt pāri gala pārbaudījumiem. Tos arī atkārtot vasarā vai tik ilgi, kamēr tie visiem apniks un arī ieliks bezizmēra četrinieku? Bet varbūt labāk ķīlismu kaut kā apturēt?

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+