Horoskopi un mistika
Ezoterika

Būs iespēja satikt ietekmīgus cilvēkus un jābūt ļoti uzmanīgiem uz autoceļiem! Ezotēriskais horoskops novembrim0

Foto: Pexels

Līdz 20.novembrim Merkurs ir retrogrāds, un pirmās trīs dienas labāk pilnīgi neko neuzsākt, jo Mēness atradīsies Mežāža zīmē un viss uzsāktais beigsies ar dižčiku. Līdz 8.novembrim Marsa un Plutona iespaidā var notikt neparedzētas pārmaiņas. Daudzi vēlēsies mainīt nodarbošanos, tomēr līdz 20.novembrim jaunu darbu nav ieteicams uzsākt. Vislabāk to meklēt no 7. līdz 17.novembrim, bet darba attiecības uzsākt pēc 20.novembra.

Otrajā dekādē – 12.novembrī pilnmēness Skorpiona zīmē. Merkura un Saturna sekstila ietekmē līdz 15.novembrim sarunas ar ierēdņiem būs diezgan labvēlīgas. Klausiet savai intuīcijai, ticiet savai sirdsbalsij. No 13. līdz 16. novembrim izvairieties no lieliem pirkumiem. Arī finanšu ieguldījumus labāk atlikt uz vēlāku laiku.

No 20. līdz 29.novembrim Venera savienojas ar Jupiteru – būs plaši svētki, priecīgas sejas un labvēlīgi notikumi. Tomēr vajadzētu ievērot piesardzību, jo Marsam ar Urānu saspīlētas attiecības. Svētkus svinot, var rasties neparedzētas un diezgan ekstremālas situācijas, piemēram, strīds draugu starpā. Ievērojiet maksimālu piesardzību uz autoceļiem un darbojoties ar elektroierīcēm. Šajā laikā var salūzt tehnika vai iziet no ierindas dators.

Saistītie raksti

Prāts būs sistemātisks, metodisks un praktisks. Šajās dienās stingri stāvēsim uz zemes un ilūzijas nelolosim. Iesaku lietderīgi izmantot šīs pozitīvās dienas, lai sakārtotu nākotni. Uzņēmīgajiem un iniciatīvas pilnajiem, kas apveltīti ar radošu un elastīgu prātu, šīs būs ļoti veiksmīgas dienas.

Tiem, kas vēlas pakāpties pa karjeras kāpnēm, būs iespēja satikt ietekmīgus cilvēkus. Arī Neptūns no 27.novembra maina savu kustību no retrogrādā uz direkto. Atkal pastiprināsies interese par ezoteriku un visu, kas saistās ar mistiku. Cilvēki sāks pievērst uzmanību savai garīgajai attīstībai. Liela daļa pievērsīsies labdarībai. Nebijušas utopiskas idejas var radīt lielu haosu.

Nozīmīgākie datumi – 9., 12., 19., 20., 26. un 27.novembris.

Materiāls sagatavots pēc “Ezoterikas un garīguma gadagrāmatas 2019” materiāliem.

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Gada nogalē pasaulē pakāpeniski iestāsies stabilitāte: numeroloģiskā prognoze decembrim
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Koncentrējies uz kaut ko vienu – necenties darīt visu reizē! Horoskopi 5.decembrim
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Ko Mēness kalendārs sola decembrī?
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IP
Ilze Pētersone
Kultūra
Klīstošais holandietis atgriezies mājās. Saruna ar Egilu Siliņu
1 stunda
LL
LETA, LA.lv
Veselam
FOTO. Rīgu izskrien 1500 Ziemassvētku vecīši
1 stunda
LA
LA.LV
Ekonomika
Šodien stājas spēkā jauns vilcienu kustības saraksts ar būtiskām izmaiņām visos maršrutos
6 stundas
KD
Krista Dzidzēviča
Kokteilis
Populārais amerikāņu šovs parodē Levitu
2 stundas
MZ
Monika Zīle
Latvijā
Monika Zīle: Toksiskā dārza augļi 1
5 stundas