Horoskopi un mistika
Ezoterika

Būs iespēja satikt ietekmīgus cilvēkus un jābūt ļoti uzmanīgiem uz autoceļiem! Ezotēriskais horoskops novembrim0

Foto: Pexels

Līdz 20.novembrim Merkurs ir retrogrāds, un pirmās trīs dienas labāk pilnīgi neko neuzsākt, jo Mēness atradīsies Mežāža zīmē un viss uzsāktais beigsies ar dižčiku. Līdz 8.novembrim Marsa un Plutona iespaidā var notikt neparedzētas pārmaiņas. Daudzi vēlēsies mainīt nodarbošanos, tomēr līdz 20.novembrim jaunu darbu nav ieteicams uzsākt. Vislabāk to meklēt no 7. līdz 17.novembrim, bet darba attiecības uzsākt pēc 20.novembra.

Otrajā dekādē – 12.novembrī pilnmēness Skorpiona zīmē. Merkura un Saturna sekstila ietekmē līdz 15.novembrim sarunas ar ierēdņiem būs diezgan labvēlīgas. Klausiet savai intuīcijai, ticiet savai sirdsbalsij. No 13. līdz 16. novembrim izvairieties no lieliem pirkumiem. Arī finanšu ieguldījumus labāk atlikt uz vēlāku laiku.

No 20. līdz 29.novembrim Venera savienojas ar Jupiteru – būs plaši svētki, priecīgas sejas un labvēlīgi notikumi. Tomēr vajadzētu ievērot piesardzību, jo Marsam ar Urānu saspīlētas attiecības. Svētkus svinot, var rasties neparedzētas un diezgan ekstremālas situācijas, piemēram, strīds draugu starpā. Ievērojiet maksimālu piesardzību uz autoceļiem un darbojoties ar elektroierīcēm. Šajā laikā var salūzt tehnika vai iziet no ierindas dators.

Saistītie raksti

Prāts būs sistemātisks, metodisks un praktisks. Šajās dienās stingri stāvēsim uz zemes un ilūzijas nelolosim. Iesaku lietderīgi izmantot šīs pozitīvās dienas, lai sakārtotu nākotni. Uzņēmīgajiem un iniciatīvas pilnajiem, kas apveltīti ar radošu un elastīgu prātu, šīs būs ļoti veiksmīgas dienas.

Tiem, kas vēlas pakāpties pa karjeras kāpnēm, būs iespēja satikt ietekmīgus cilvēkus. Arī Neptūns no 27.novembra maina savu kustību no retrogrādā uz direkto. Atkal pastiprināsies interese par ezoteriku un visu, kas saistās ar mistiku. Cilvēki sāks pievērst uzmanību savai garīgajai attīstībai. Liela daļa pievērsīsies labdarībai. Nebijušas utopiskas idejas var radīt lielu haosu.

Nozīmīgākie datumi – 9., 12., 19., 20., 26. un 27.novembris.

Materiāls sagatavots pēc “Ezoterikas un garīguma gadagrāmatas 2019” materiāliem.

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Nerēķinies ar to, ka tavā dzīvē kaut kas mainīsies pats no sevis! Horoskopi 13.novembrim
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Mūžīgie bērni: 4 horoskopa zīmju pārstāvji, kas visu dzīvi uzvedas kā bērni
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Palutini sevi! Horoskopi 12. novembrim
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LA
LA.LV
Latvijā
FOTO: Sākas „Staro Rīga”
4 stundas
JL
Juris Lorencs
Latvijā
Juris Lorencs: Par ko mums stāsta šīs divas karjeras – Rotko un Porziņģa?
5 stundas
LA
LA.LV
Sports
FOTO, VIDEO: Rīgas “Dinamo” izcīna pārliecinošāko uzvaru sezonā un pamet pēdējo vietu
2 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
“Smags gadījums, grūti pateikt, kas notika.” Šoferīši min versijas
4 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Plūdu dēļ slēgts Venēcijas Svētā Marka laukums
6 stundas