Mobilā versija
+0.4°C
Krišs, Ksenija, Eglons
Otrdiena, 24. janvāris, 2017
6. oktobris, 2016
Drukāt

Būs jāreģistrē darbinieki no ES valstīm

Londona.Londona.

Foto - LETA

Britānijas iekšlietu ministre Embera Rada aizstāv vairākus ierosinājumus, kuru mērķis ir samazināt ārvalstnieku skaitu britu kompānijās, cita starpā liekot darba devējiem reģistrēt darbiniekus, kas ieradušies no citām Eiropas Savienības  dalībvalstīm.

Rada par šādiem ierosinājumiem izpelnījusies kritiku par rasisma un pret imigrantiem vērsta noskaņojuma uzkurināšanu sabiedrībā. Valdošās Konservatīvās partijas konferencē paziņotie plāni paredz, ka kompānijām vajadzēs norādīt darbiniekus, kas nav Britānijas pilsoņi, bet strādā uzņēmumā. Arī bankām un nekustamā īpašuma saimniekiem draudēs sods, ja viņi nepārbaudīs ārvalstniekus, ar kuriem sadarbojas. Veselības ministrs Džeremijs Hants paziņojis, ka Britānija apmācīs lielāku skaitu ārstu, lai pēc izstāšanās no ES Nacionālais veselības dienests vairs nebūtu atkarīgs no ārvalstu mediķiem.

Pievienot komentāru

Pieaudzis bojāgājušo skaits Itālijas lavīnāBojāgājušo skaits lavīnā, kas 18.janvārī apraka viesnīcu Itālijas centrālajā daļā, pieaudzis līdz deviņiem, bet par pazudušiem joprojām tiek uzskatīti 20 viesnīcas viesi un darbinieki, otrdien paziņoja amatpersonas.
Draugiem Facebook Twitter Google+