×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.4°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
29. aprīlis, 2015
Drukāt

Būs Karjeras diena

rtukarjers

Ceturtdien, 30. aprīlī, Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) jau 12. reizi rīko Karjeras dienu, kas šogad pulcēs rekordlielu dalībnieku skaitu.

Ķīpsalas starptautiskajā izstāžu centrā ar studentiem un citiem interesentiem sastapsies vairāk nekā 110 dažādu uzņēmumu no 27 nozarēm, lai sāktu veidot nākamo posmu savā karjerā. Lai potenciālo darba devēju un ņēmēju sarunas ritētu produktīvāk, ieteicams ņemt līdzi savus CV. Savukārt CVMarket.lv stendā jomas profesionāļi sniegs konsultācijas CV satura veidošanā un tā uzlabošanā.

Pasākumā notiks arī trīs semināri: “Kā rast iedvesmu biznesa sākšanai un atrast savu biznesa ideju?”, “Darba vērtību apzināšanās kā solis pirms darba iegūšanas”, “Personīgais zīmols un sociālie tīkli kā jauna iespēja darba tirgus iekarošanai!”. Seminārus vadīs nozaru pārstāvji, kuri dalīsies ar pieredzi un zināšanām. Pieteikšanās semināriem notiek, aizpildot elektronisko anketu: http://ej.uz/yjam. Ar izstādes dalībniekiem un pasākuma programmu iespējams iepazīties RTU Karjeras dienas mājaslapā: www.rtu.lv/karjerasdiena.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+