×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.0°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
12. jūnijs, 2012
Drukāt

Būs labāka ārstēšana


Foto - LETAFoto - LETA

Vakar Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) stacionārā “Latvijas Onkoloģijas centrs” atklāja Terapeitiskās radioloģijas un medicīnas fizikas klīnikas renovētās telpas.

 

Jaunās telpas un jaunākās tehnoloģijas ļaus nodrošināt augstākās kvalitātes ārstēšanos, sekmēs pacientu un darbinieku drošību, tomēr pacientu ir daudz vairāk nekā tam atvēlētais valsts finansējums, atzina RAKUS valdes priekšsēdētājs Viesturs Boka. Viena pacienta staru terapijas kursa izmaksas pēc Veselības ministrijas (VM) noteiktajām kvotām ir 970 latu, bet reālās izmaksas vienam pacientam ir 1238 lati. Klīnikai 2011. gadā izveidojusies 
1 miljonu latu liela naudas pārstrāde. Boka norādīja, ka šo pārstrādi veido operāciju līdzmaksājumi, pacientu iemaksas un arī jauno tehnoloģiju izmantošanas izmaksas. “Nevar atlikt pacientu, nesniedzot palīdzību, cilvēki iet bojā,” akcentēja Boka. Par spīti finansiālajām problēmām, RAKUS valdes priekšsēdētājs sacīja, ka klīnikas renovācija Latvijas onkoloģijas vēsturē ir viens no nozīmīgākajiem brīžiem.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+