Horoskopi un mistika
Horoskopi

Būs sajūta, ka izsīkst spēki, tāpēc jāizvairās no pārslodzēm! Horoskops no 9. līdz 20. novembrim0

Foto: AFP/LETA

Auns

Aunam būs sajūta, ka spēki lēnām izsīkst, tāpēc jāizvairās no visu veidu pārslodzēm. Nav ieteicams uzņemties papildu darbus vai pienākumus, kā arī slēgt līgumus un sākt kaut ko jaunu. Svarīgi ir pietiekami labi izgulēties un stiprināt imūnsistēmu. Brīvajā laikā var apmeklēt kultūras pasākumus vai izlasīt kādu grāmatu. Iespējams, ka mīļotais cilvēks sagādās patīkamu pārsteigumu vai arī būs kāda jauna iepazīšanās.

Vērsis

Vērsim viss ritēs savu gaitu bez aizķeršanās un sarežģījumiem, tomēr viņam būs sajūta, ka apkārtējie pārāk daudz no viņa prasa. Vērsis jutīsies iztukšots, un tas atstās iespaidu uz pašsajūtu un garastāvokli. Lai neradītu konflikta situācijas, jāuzklausa otra cilvēka viedoklis un skaidri jāpasaka savējais. Pašsajūtas uzlabošanai ieteicams apmeklēt relaksējoši ārstnieciskas procedūras vai regulāras pastaigas svaigā gaisā.

Dvīņi

Dvīnim būs sajūta, ka viss gaišais un priecīgais aizgājis kopā ar vasaru, jo dzīve sastāv no darba un mājas dzīves. Lai izvairītos no pesimistiskā noskaņojuma, ieteicams apmeklēt nodarbības (dejošanu, sportošanu, kursus u. tml.), kas garos rudens vakarus aizpildīs ar patīkamām emocijām draugu vai domubiedru lokā. Nav jāgaida, kad kāds no malas aicinās, bet pašam jāizrāda iniciatīva.

Vēzis

Ja vien Vēzis necentīsies visiem pierādīt savu taisnību un neapvainosies par sīkumiem, viņam viss lieliski izdosies. Piemērots laiks, lai kaut ko izdarītu sevis labā no tā, kas jau ilgi ticis atlikts uz vēlāku laiku. Tas sagādās ne vien prieku, bet arī novirzīs domas no rudens pelēcīguma un drēgnuma. Nav ieteicams strīdēties ar kārtību uzturošām personām. Nelabvēlīgs laiks juridisku jautājumu kārtošanai.

Lauva

Lauvai būs jārisina ar darbu un ģimeni saistīti jautājumi. Tas radīs spriedzi, un tādējādi iespējami konflikti. Lai mazinātu spriedzi, jācenšas apvaldīt emocijas un lietišķi risināt jautājumus. Der atcerēties, ka ģimene ir tie cilvēki, kuriem patiesi rūp, kas ar tevi notiek. Garastāvokļa uzlabošanai ieteicams noskatīties kādu mīļu filmu vai klausīties sirdij tuvu mūziku. Nav ieteicams sākt ko jaunu un slēgt līgumus.

Jaunava

Jaunava labprāt nodotos sev tīkamām nodarbēm vai dotos brīvdienu ceļojumā, tomēr ikdienas pienākumi liks atgriezties realitātē. Šajā laikā svarīgi ir sevi disciplinēt un izdarīt to, kas jādara, neatliekot uz vēlāku laiku. Jāseko līdzi transportlīdzekļu tehniskajam stāvoklim un jābūt uzmanīgiem, piedaloties satiksmē uz autoceļiem. Piemērots laiks, lai atbrīvotos no krāmiem un sakārtotu savu dzīves telpu.

Svari

Svariem jārūpējas par organisma stiprināšanu, jo būs zema imunitāte. Šajā laikā nav ieteicams uzturēties vietās, kur ir daudz cilvēku. Jāizvairās no steigas un stresa situācijām. Kopējās pašsajūtas uzlabošanai ieteicams sagādāt sev svētkus, dodoties vakariņās ar sev tīkamu cilvēku vai SPA procedūru apmeklējums. Darījumiem un līgumu slēgšanai nav piemērots laiks.

Skorpions

Skorpions gribēs ļauties dzīves plūdumam un neko nemainīt ierastajā ikdienas ritmā. Piemērots laiks, lai atskatītos uz aizgājušo dzīves gadu un izvirzītu mērķus nākamajam. Dažkārt skats no malas palīdz labāk izprast visu kopumā. Ieteicams uzturā lietot vitamīniem bagātu un dabisku pārtiku. Jāizvairās no alkohola un citu apreibinošu vielu lietošanas. Nav piemērots brīdis jaunu darbu sākšanai un līgumu slēgšanai.

Strēlnieks

Strēlniekam pakāpeniski iestāsies spēku izsīkums, tāpēc pārdomāti jāplāno veicamie darbi. Šajā laikā jācenšas izvairīties no fiziskas un psiholoģiskas pārslodzes, jo tas var kaitēt veselībai. Iespējamas neuzmanības dēļ pieļautas kļūdas. Pietiekami ilgs un veselīgs miegs ir labākās zāles, tāpēc nedrīkst ietaupīt laiku uz miega rēķina. Ieteicama atpūta un organismu stiprinoša pārtika. Jāuzturas labi vēdinātās telpās.

Mežāzis

Mežāzim labvēlīgs laiks savu ieceru realizēšanai. Pārdomāti saplānoti darbi nākotnē dos labus rezultātus un peļņu. Tomēr nedrīkst ļauties pašplūsmai, jo garām palaistās izdevības tik drīz neatgriezīsies. Jācenšas gūt lielāku labumu, izmantojot jau pašu rīcībā esošos resursus, nekā sākot ko jaunu. Jāseko līdzi ēšanas paradumiem un jāizvēlas veselīga pārtika. Ieteicamas fiziskas aktivitātes.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ūdensvīram jānosaka dzīves prioritātes un jāatsakās no lietām, kas traucē sasniegt izvirzīto mērķi. Nāksies paļauties uz paša spēkiem un esošajiem līdzekļiem. Jācenšas apkārt notiekošo neuztvert personiski, jo tas var nelabvēlīgi ietekmēt turpmākos notikumus. Sākot ko jaunu, ieteicams vispirms pakonsultēties pie attiecīgās jomas speciālistiem. Var uzsākt mācības.

Zivis

Zivīm jāatceras, ka viss, kas notiek, notiek uz labu. Ja ne viss gluži rit, kā plānots, tas nenozīmē, ka rezultāts netiks sasniegts. Dažkārt dzīve ienes pārmaiņas, lai rezultāts pārsniegtu visas mūsu cerības. Ja rodas sarežģījumi, jāturpina darboties. Brīvajā laikā var doties ceļojumā, apmeklēt relaksējoši ārstnieciskas procedūras un nodarboties ar dažādām garīgajām praksēm. Nedrīkst ļauties slinkumam un ikdienas rutīnai.

LA.lv
IB
Inguna Balgalve
Horoskopi un mistika
Kurās dienās novembrī un decembrī dziedina pati daba: Strēlnieka padomi
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Skaties uz pasauli reāli, nevis caur rozā brillēm! Horoskopi 19.novembrim
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Pieskaņojies dabas ritmam! Veiksmes kalendārs no 18. līdz 24. novembrim
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LR
Linda Rumka
Latvijā
Dalīt mantu nebūs viegli. Aglonieši par reformu, bet grib veco rajonu robežu
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Pirmie partiju komentāri par mediķu algu celšanu uz deficīta rēķina 3
2 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Kratīšana administrācijas ēkā: Rīgas Centrāltirgus skaidro notikušo
1 stunda
SK
Skaties.lv
Latvijā
Rātsnams izgaismots Krievijas karoga krāsās? RD skaidro, kā bija patiesībā 3
3 stundas
LA
LA.LV
Kultūra
Atvadīsies no Helgas Dancbergas 2
3 stundas