×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.3°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
8. decembris, 2015
Drukāt

Būs viens eiro? (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Mazāk nekā viens eiro par litru benzīna – tāds bija pērno Ziemassvētku priecīgais pārsteigums. Vai šogad līdzīgs gaidāms?

Nez vai. Straujais cenu kritums, kas bija vērojams novembra pirmajā pusē, ir gandrīz apstājies. Latvijā un visā Eiropā. Cenas gan Latvijā, gan visur citur ir visai līdzīgas gada sākumā fiksētajām un ievērojami (par procentiem 10) zemākas nekā gada dārgākajā mēnesī – augustā. Bet virs eiro nu jau mēnesi praktiski nemainās.

Lai gan – ja laimējas vai esat tirgotāju manevrus izpētījis, par 0,99 jau tagad Rīgā uzpildīties ir iespējams. Pirms nedēļas (“Nestiņu” akcijas dienā) kā mirāža maģiskie skaitļi mirdzēja visā Satekles ielā. Pašā provokatorā – 0,99, “Lukoil”, “Trest” un “Statoil” 1,00. Bet tikai vienu dienu. Vakar “Neste” stacijā Imantā bija 1,039. Bet tad pamanīju, ka nomainījusies par atlaidēm vēstījošā plāksnīte. Mana “Rimi” karte nu te dod mīnus 1,5 centus. Un vēl 3 centus “Rimi” kontā. Cik tad sanāk? 0,994! Jau Ziemassvētki?

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Kretīni, citur pie degvielas tiek vel likts cela nodoklis, ko mes Musu latvija maksajam atsevišķi! Un cenas visur esot aptuveni vienadas? Igaunija, Tartu šorit dizelis maksāja 0,914€ gandriz kā pie mums, tik viņi jau maksa ari ceļa nodokli lejot bākā degvielu!

Draugiem Facebook Twitter Google+