Mobilā versija
-2.9°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
8. decembris, 2015
Drukāt

Būs viens eiro? (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Mazāk nekā viens eiro par litru benzīna – tāds bija pērno Ziemassvētku priecīgais pārsteigums. Vai šogad līdzīgs gaidāms?

Nez vai. Straujais cenu kritums, kas bija vērojams novembra pirmajā pusē, ir gandrīz apstājies. Latvijā un visā Eiropā. Cenas gan Latvijā, gan visur citur ir visai līdzīgas gada sākumā fiksētajām un ievērojami (par procentiem 10) zemākas nekā gada dārgākajā mēnesī – augustā. Bet virs eiro nu jau mēnesi praktiski nemainās.

Lai gan – ja laimējas vai esat tirgotāju manevrus izpētījis, par 0,99 jau tagad Rīgā uzpildīties ir iespējams. Pirms nedēļas (“Nestiņu” akcijas dienā) kā mirāža maģiskie skaitļi mirdzēja visā Satekles ielā. Pašā provokatorā – 0,99, “Lukoil”, “Trest” un “Statoil” 1,00. Bet tikai vienu dienu. Vakar “Neste” stacijā Imantā bija 1,039. Bet tad pamanīju, ka nomainījusies par atlaidēm vēstījošā plāksnīte. Mana “Rimi” karte nu te dod mīnus 1,5 centus. Un vēl 3 centus “Rimi” kontā. Cik tad sanāk? 0,994! Jau Ziemassvētki?

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Kretīni, citur pie degvielas tiek vel likts cela nodoklis, ko mes Musu latvija maksajam atsevišķi! Un cenas visur esot aptuveni vienadas? Igaunija, Tartu šorit dizelis maksāja 0,914€ gandriz kā pie mums, tik viņi jau maksa ari ceļa nodokli lejot bākā degvielu!

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+