Mobilā versija
+1.7°C
Guna, Judīte
Sestdiena, 10. decembris, 2016
13. septembris, 2012
Drukāt

Būs Zinātnieku nakts


Pēc nedēļas, 28. septembrī, vienlaikus vairākās pilsētās – Rīgā, Jelgavā, Daugavpilī, Rēzeknē, Ventspilī, Valmierā, Cēsīs un Salaspilī – notiks ikgadējais Zinātnieku nakts pasākums par tēmu “Stāsts par enerģiju”.

 

Pasākums Latvijā noritēs jau septīto gadu, un šoreiz tas notiks ar “Latvenergo” koncerna atbalstu un līdzdalību. Šogad Zinātnieku nakts aktivitātes Latvijā tematiski ir saistītas ar enerģijas tematiku, enerģijas avotiem, tās dažādiem izpausmes veidiem un izmantošanas iespējām. 28. septembrī plašākai sabiedrībai apskatei būs atvērti zinātniskie institūti, atsevišķas augstskolu fakultātes. Informācija par Zinātnieku nakts pasākumiem atrodama Latvijas Zinatņu akadēmijas mājaslapā www.lza.lv/zinatniekunakts.

 

Pievienot komentāru

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+