Mobilā versija
+2.3°C
Krišs, Ksenija, Eglons
Otrdiena, 24. janvāris, 2017
2. janvāris, 2014
Drukāt

Busulis dziedās Frankenšteinu

Foto - LETAFoto - LETA

Piektdien, 10. janvārī, dziedātājs Intars Busulis, kuru ierastāk redzēt un dzirdēt džeza koncertos, Cabaret izrādēs un nu arī Puškina lomā Kārļa Lāča mūziklā Oņegins, kā solists piedalīsies ekstravagantā austrieša HK Grūbera (1943) skaņdarbā “Frankenšteins!!”. Ar melno humoru piesātinātajā opusā ar apakšvirsrakstu “dēmonu valstība šansonjē un orķestrim” klausītājus sagaida operparodijas, valša, blūza un regtaima sajaukums, ko atskaņo gan ar ierastajiem, gan bērnu rotaļu mūzikas instrumentiem.

Skaņdarba librets balstās HK Grūbera drauga, absurda dzejnieka H. K. Ārtmana bērnu dzejas kopojumā. Skaņdarbs tapis 1978. gadā, un tieši pēc tā HK Grūbers kļuvis pazīstams kā viens no vadošajiem austriešu mūsdienu komponistiem.

Pievienot komentāru

Diskusiju mutuļos dzims jaunas dejasSakarsušajā gaisotnē ap Latvijas valsts simtgades Dziesmu un deju svētku Deju lieluzveduma repertuāru un dejotāju ietērpu būtiski ir emociju un pretrunīgās argumentācijas jūrā nepazaudēt deju kuģa stūri – skaidru skatu uz nozares šodienu un perspektīvu.
Draugiem Facebook Twitter Google+