Mobilā versija
+10.3°C
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne
Ceturtdiena, 27. aprīlis, 2017
2. janvāris, 2014
Drukāt

Busulis dziedās Frankenšteinu

Foto - LETAFoto - LETA

Piektdien, 10. janvārī, dziedātājs Intars Busulis, kuru ierastāk redzēt un dzirdēt džeza koncertos, Cabaret izrādēs un nu arī Puškina lomā Kārļa Lāča mūziklā Oņegins, kā solists piedalīsies ekstravagantā austrieša HK Grūbera (1943) skaņdarbā “Frankenšteins!!”. Ar melno humoru piesātinātajā opusā ar apakšvirsrakstu “dēmonu valstība šansonjē un orķestrim” klausītājus sagaida operparodijas, valša, blūza un regtaima sajaukums, ko atskaņo gan ar ierastajiem, gan bērnu rotaļu mūzikas instrumentiem.

Skaņdarba librets balstās HK Grūbera drauga, absurda dzejnieka H. K. Ārtmana bērnu dzejas kopojumā. Skaņdarbs tapis 1978. gadā, un tieši pēc tā HK Grūbers kļuvis pazīstams kā viens no vadošajiem austriešu mūsdienu komponistiem.

Pievienot komentāru

Jaunā Rīgas teātra foajē izstādīs rekonstrukcijas maketusJauno, 2017./2018. gada sezonu Jaunais Rīgas teātris (JRT) cer uzsākt bijušās Tabakas fabrikas telpās, kur teātris darbosies, kamēr tiks rekonstruēta ēka Lāčplēša ielā 25. Gatavojoties lielajām pārmaiņām, no 27. aprīļa JRT foajē pie biļešu kases apskatāmi ēkas rekonstrukcijas projekta autoru – pilnsabiedrības "Zaigas Gailes Birojs un Partneri" – veidotie rekonstrukcijas projekta maketi.
Draugiem Facebook Twitter Google+